Aktuality

Toulky s letními zájezdy

Milí diváci, 

je opět 28. a byť dnes už nespouštíme žádný předprodej, protože nás v červenci a srpnu čekají divadelní prázdniny, neznamená to, že se přes léto neuvidíme! 

Chceme vám dát ale vědět, že v červnu, červenci a srpnu před sebou máme hodně zájezdů po celé naší republice. Mrkněte se na program a třeba se s některými z vás uvidíme přímo ve vaší domovině. Těšíme se na to MOC!

Vždy aktuální program našich zájezdů najdete na našem webu zde: https://divadlokampa.cz/zajezdy.
Přejeme vám krásné letní dny!

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý května 28, 2024

Obrázek: repertoar/1620917183_jmenuji-se-orel-12.jpg

Na pohádku ve všední den dopoledne

Milí diváci, 

zveme vás na dopolední pohádky ve všední dny v červnu! Míst máme stále dost, přijďte si zpříjemnit nějaké červnové dopoledne. ;-) Primárně jsou tato představení určená pro školy a školky, nicméně NYNÍ OTEVÍRÁME MOŽNOST ZAKOUPENÍ POSLEDNÍCH VSTUPENEK I JEDNOTLIVCŮM, tedy rodinkám, babičkám, dědečkům, tetičkám i strejdům s dětmi. Myslíme si, že to může být ve vašem rodinném programu moc pěkné zpestření všedního dne. 

PROGRAM ZDE. Můžete se těšit na oblíbené tituly jako Heidi, děvčátko z hor, Škola Malého stromu, Ronja, dcera loupežníka a další. Těšíme se na vás!

Více

Vytvořeno Pokladna Neděle května 26, 2024

Obrázek: repertoar/heidi-devcatko-z-hor-2-web.jpg

Program na červen

Milí diváci, měsíc opět utekl a my pro vás máme echo o předprodeji na červen, který se na webu objeví dnes 28. dubna v 16 hodin. 

Chtěli bychom vás také poprosit o zpětnou vazbu na naše nové působiště v Divadle Na Maninách. Abychom byli upřímní, poslední týdny jsme si nemohli nevšimnout velkého propadu divácké návštěvnosti. Samozřejmě chápeme, že vaši chuť do divadla ovlivňuje také počasí. Nicméně se chceme touto cestou zeptat, jestli jste u nás už v Holešovicích byli, jestli se vám u nás líbí nebo nelíbí a jestli by vás napadlo cokoli, co můžeme z naší strany zlepšit. Anebo tento poslední bod klidně nechte na nás. Dělat divadlo příjemné pro vás, diváky, je naše primární starost a tak si buďte jistí, že nad jakoukoli zpětnou vazbou se upřímně zamyslíme. Předem děkujeme!

FESTIVAL MÁME OTEVŘENO - 18. KVĚTNA
V květnu se zúčastníme společně s Divadlem Na Maninách 14. ročníku festivalu "Máme otevřeno" a pro vás to znamená super program zdarma! Můžete se těšit na prohlídku zákulisí našeho divadla, pohádku Dobrodružné putování ducha Ducháčka a divadelní workshop pro děti, kde se bude tančit zpívat a učit herectví.

RODINNÝ DEN PRAHY 7 - 9. ČERVNA
Divadlo Kampa se letos zapojí do Rodinného dne Prahy 7, který se bude konat na pražském Výstavišti. Návštěvníci se mohou těšit na herečky Ivetu Duškovou a Petru Bílkovou, které vám zahrají písničky z našich pohádek a budou vám povídat pohádkové příběhy. Celý program akce najdete zde, Rodinný den Prahy 7 je totiž zábavné odpoledne pro širokou veřejnost všech věkových kategorií. 

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota dubna 27, 2024

Obrázek: 2024-04/jmenuji-se-orel-cerven-web.jpg

Program na květen

Milí diváci, doufáme, že si užíváte (místy aprílového) jara! Dnes 28. března v 16 hodin se na webu spustí předprodej na měsíc květen. 

Děkujeme, že jste si nás v Holešovicích našli a zachovali nám přízeň. V novém divadelním domově se nám hraje dobře a pomalu se zabydlujeme na všech frontách. Pokud byste pro nás měli jakoukoli zpětnou vazbu, která nám pomůže udělat pro vás divadelní zážitek ještě příjemnější, velmi ji oceníme.

ZVEME NA DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ 18. KVĚTNA!
Divadlo Kampa a Divadlo Na Maninách v rámci 14. ročníku festivalu "Máme otevřeno 2024" zve na program zdarma! Od 11 hodin bude probíhat prohlídka zákulisí našeho divadla, od 15 hodin pohádka Dobrodružné putování ducha Ducháčka o líném duchovi, který vůbec neplnil své povinnosti (pro děti od 4 let) a poté od 16.30 divadelní workshop pro děti, kde se bude tančit zpívat a učit herectví. Těšíme se na vás a vaše potomky! 

Přejeme vám krásné prožití velikonočních svátků!

Více

Vytvořeno Pokladna Středa března 27, 2024

Obrázek: 2024-03/mala-vizita-web.jpg

Program na duben

Milí diváci, ten čas uhání jak na kolotoči. Je tu jaro a s ním i naše dubnová divadelní nabídka, kterou posíláme z našeho nového domova z Divadla Na Maninách, kde už od února sídlíme. Program na duben se objeví na webu dnes 28. 2. v 16 hodin!

Musím říct, že po počátečním oťukávání nás prostor divadla přijal vlídně a že to zde našim představením opravdu sluší. Soudím tak dle ohlasů diváků, kteří nás zde navštívili a kteří byli velmi spokojeni. Ano, divadlo je prostornější a zázemí pro diváky mnohem pohodlnější. Tímto vás všechny do tohoto nového prostoru zvu, ať nasytíte svou duši naší divadelní kampovskou poetikou, ale i třeba na baru své tělo výbornými obloženými chlebíčky, které tak nějak k tradici divadla patří. Přiznávám se, že i já je občas ráda smlsnu.

Moc se na vás těšíme a krásné předjaří přejeme!
Iveta Dušková

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý února 27, 2024

Obrázek: 2024-02/jodorowsky-web.jpg

Program na březen

Milí diváci, dnes 28. ledna pro vás na webu v 16 hodin zveřejníme program na březen! Leden byl pro nás ve znamení velkého stěhování a o to víc se těšíme, až zase začneme od února hrát na nových prknech Divadla Na Maninách. 

Zveme vás, abyste náš nový domov okoukli, vstupenek máme nově více než dost, protože kapacita sálu je oproti Malé Straně daleko větší. Držte nám palce, my se na vás moc těšíme a určitě si to společně opět užijeme!

A zde krátké rozloučení s Malou Stranou, kde něco končí, aby něco jiného mohlo začít o kousek dál na stejném břehu Vltavy (Pusťte si krátké video zde.)

Více

Vytvořeno Pokladna Neděle ledna 28, 2024

Obrázek: 2024-01/1706440823_poseptej-unor-web.jpg

Pro školy a školky nově Na Maninách

Milí diváci, jistě vám neuniklo, že se v rámci ledna přesouváme do nového prostoru do Divadla Na Maninách. Něco velkého se tím pro nás mění, ale něco zase zůstává stejné. Tím je třeba naše radost z tvorby pro nejmenší diváky, kteří jsou pro nás velkou inspirací. A proto k vám jako každý rok vysíláme speciální newsletter zaměřený na představení PRO ŠKOLNÍ A ŠKOLKOVÉ SKUPINY. 

Budeme rádi, když nás doporučíte do škol či školek, kam vaše ratolesti chodí a dopřejete jim tak hezký divadelní zážitek. Kompletní program, ceny a obsazenost jednotlivých představení najdete zde

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek ledna 19, 2024

Obrázek: 2024-01/heidi-web.jpg

Divadlo Kampa nově Na Maninách!

Milí naši nejvěrnější diváci, dnes 28. 12. v 16 hodin spouštíme předprodej na měsíc únor a poprvé to bude předprodej do NOVÉHO PROSTORU! Od února 2024 pro vás bude Divadlo Kampa hrát v DIVADLE NA MANINÁCH! 

Protože ne každý víkend bude v Divadle Na Maninách volno pro naši pohádkovou tvorbu, budeme některé víkendové pohádky uvádět také v překrásném KULTURNÍM CENTRU VELKÝ MLÝN! 

Věříme, že se nám podaří nový prostor zabydlet naší divadelní poetikou tak, abychom měli zase touhu se společně setkávat a radovat se ze vzájemného spolubytí. Věřte, že se na vás moc těšíme, a děkujeme za vaši dosavadní přízeň a pomoc! Krásný Nový rok, ať nás v něm odvaha a zvědavost na vše nové provází!

S láskou vaše Divadlo Kampa

INFORMACE O POKLADNĚ

Pokladna Na Maninách je pro vás fyzicky otevřená vždy hodinu před každým představením Divadla Kampa. Nově pro vás budeme k dispozici na telefonu v pondělí - pátek v čase 10 - 13 hodin a hodinu před každým představením Divadla Kampa. V tomto čase můžete volat klasicky na tel. +420 776 44 77 44. Na e-mail rezervace@divadlokampa.cz pište samozřejmě kdykoli.

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek prosince 28, 2023

Obrázek: 2024-01/dk-na-maninach-uvodni-foto-web.jpg

Kde nás v novém roce najdete?

Milí diváci, 

blíží se prosinec, poslední měsíc, kdy pro vás budeme zde na Kampě hrát. Věřím, že si ty poslední chvíle společně a s radostí užijeme. A proto vybírejte z naší adventní nabídky. Vaše divácká podpora je pro nás velkou vzpruhou, abychom vše, co nás po Novém roce čeká, zvládli. A co nás tedy čeká? LEDEN bude ve znamení stěhování a proto děkujeme všem, kteří nabídli pomocnou ruku. Ale abyste se úplně nenudili a nezapomněli na nás, na LEDEN jsme pro vás nachystali několik akcí, které najdete v programu na webu dnes 28. 11. od 16 hodin! 

A teď ta nejdůležitější informace, kde nás od ÚNORA najdete? Najdete nás v Divadle Na Maninách v Holešovicích, kde jsme s paní ředitelkou Kateřinou Duškovou domluvily hostování. Věřím, že nás nebude spojovat jen stejné jméno, ale i podobný nekomerční přístup k divadlu a k naší tvorbě. Divadlo Na Maninách je sice několinásobně větší než zde na Kampě, ale my věříme, že díky vám a naší tvorbě se nám podaří zaplnit i tento prostor. Na konci roku už budeme mít ferman i s pozvánkou do tohoto nového prostoru.

Každý nový začátek je výzvou a zkouškou naší životaschopnosti. A my věříme, že s vámi, s našimi fanoušky a podporovateli to i přes počáteční komplikace zvládneme.
Děkujeme vám všem za vaše finanční dary, za vaši morální a duchovní podporu.
Moc si toho vážíme a díky tomu míříme dál a já věřím, že když dokážeme opustit onu pochybnou komfortní zónu, tak se před námi objeví nové lepší a tvořivější obzory. Držme si navzájem palce! Užijme si tajemně kouzelný advent, utišme neklidnou a bázlivou mysl a zahnízděme se v láskyplné krajině srdce. To je teď to nejdůležitější.

Těšíme se na vás i vaše dítka!
S láskou, Iveta Dušková

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý listopadu 28, 2023

Obrázek: 2023-11/skola-maleho-stromu-aktualita.jpg

Předprodej na prosinec, poslední měsíc na Kampě

Milí diváci, máme pro vás připraveno prosincové adventní předvánoční menu. Dne 28. 10. v 16 hodin odtajňujeme na webu předprodej na prosinec! Vybírejte s chutí a libostí sobě vlastní neb prosinec bude nejen poslední měsíc v roce 2023, ale i poslední měsíc, kdy pro vás budeme na Kampě v budově Malého Nosticova divadla obce sokolské hrát. 

Obešli jsme skoro dvě desítky divadelních i nedivadelních prostorů. Tímto všem z vás, kteří jste nám poslali tip, děkujeme. Každý má své výhody i nevýhody. S některými jsme v jednání, ale zatím není definitivně nic rozhodnuto. Takže, kdyby kdokoliv z vás věděl o dalším vhodném prostoru pro naše tvoření, určitě se neostýchejte a pošlete nám váš návrh. Věříme, že se podaří najít přesně to, co hledáme.

V duchu jedné písničky z našich pohádek "Když si věříš, všechno zvládneš! I když třeba na zem spadneš, nenaříkej, nekňourej! Vstaň a na cestu se dej!" nekňouráme ani nenaříkáme, ale jdeme s vaší i boží pomocí dál!

Přejeme všem krásný barevný listopad! S láskou, vaše Divadlo Kampa

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek října 27, 2023

Obrázek: 2023-10/2023-12-aktualita.jpg

Program na listopad

Milí diváci, rádi bychom vás upozornili, že dnes 28. 9. v 16 hodin odtajňujeme program a předprodej na měsíc listopad. Buďte u toho s námi a rezervujte si místa na svá oblíbená představení, protože se před námi pomalu rýsují poslední tři měsíce ve stávajícím kouzelném divadelním prostoru na Malé Straně

Rádi bychom všem poděkovali za tipy na potenciální nové prostory, které jste posílali. Prozatím pro vás nemáme žádné konkrétní informace o našem novém působení, ale jednání s různými divadly jsou v procesu a my doufáme, že ta správná cesta se před námi brzy otevře. 

V listopadu tu máme tradiční podzimní akce. První z nich je Noc divadel, která proběhne v sobotu 18. 11. a bude se konat již po jedenácté! A také dvě tradiční charitativní akce Benefice Lemniskáta a Rolnička si koleduje, jejichž program je již neodmyslitelně spojen s dražbou krásných uměleckých předmětů a Jaroslavem Duškem.

Více

Vytvořeno Pokladna Středa září 27, 2023

Obrázek: 2023-09/jodorowsky-web.jpg

Program na říjen

Milí diváci,
léto je stále ještě v plném proudu, občas se zdá jakoby tu teplo a slunce mělo být navždy. Ale nebude. V září pomalu přijde babí léto pak i podzim a to je čas, kdy pro vás zase budeme s chutí a radostí hrát.  A proto neváhejte a vybírejte z naší rozmanité nabídky - předprodej na říjen najdete na webu dnes 28. 8. od 16 hodin!

V říjnu zveme na již tradiční akci u nás Festival české a slovenské tvorby pro děti v Praze, který se bude konat 2. - 6. října 2023. Festival představí zajímavou divadelní, knižní a výtvarnou tvorbu pro děti ze Slovenska i Česka a připomene nejmladší generaci blízkost obou národů. Festival organizuje BONA FIDE z.s. a nad Festivalem české a slovenské tvorby pro děti převzal záštitu prezident ČR Petr Pavel.

Nová otevírací doba pokladny od 11. 9. je
PONDĚLÍ, ÚTERÝ, ČTVRTEK, PÁTEK pokladna je otevřena 14:30 - 18:30
STŘEDA, SOBOTA, NEDĚLE zavřeno

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí srpna 28, 2023

Obrázek: 2023-08/budu-vsude-web.jpg

Program na září & podpora Jaroslava Duška

Milí diváci,  

dnes 28. 7. vám chceme nabídnout předprodej na měsíc září. Těšíme se na vás možná o trochu více než obvykle, protože jednání o budoucnosti našeho divadla je stále v procesu a my ještě nevíme, zda i po Novém roce budeme moci s radostí a pro radost pro vás hrát. Zatím víme, že do konce roku 2023 zůstáváme. Takže kdo doposud váhal a některá naše představení neviděl, přijďte!

A na závěr jen krátký komentář k aktuální mediální bouři kolem rozhovoru Dušek - Strakatý. Jsme na straně Jaroslava Duška, chtělo by se napsat. Ale to bychom museli uvažovat tak, že existují nějaké “strany”, které proti sobě stojí. A takto to vnímat nechceme. Raději chceme, aby si každý sám za sebe, se svou zkušeností a svým životním příběhem, udělal názor sám. Pokud vás věc zajímá, zkuste najít alespoň delší výsek rozhovoru nebo jeho přepis, nevolte prosím svůj názor na základě novinového titulku. Budete s Jaroslavem souhlasit? V pořádku. Nebudete s Jaroslavem souhlasit? Také v pořádku. Bohužel jakási souhra okolností, možná nudnost okurkové sezóny, možná strach z vlastní odpovědnosti, možná i důležitost tématu či jakákoli jiná příčina způsobila, že ohromný počet lidí pocítil nutkání se VYJÁDŘIT. Což způsobilo dle našeho názoru zbytečnou vlnu nenávistných nebo dehonestujících komentářů.
Zároveň to ale přineslo úžasná svědectví o uzdravení, které nám posíláte jako formu podpory Jaroslavových slov, a to je něco, co všechnu pachuť nenávisti překoná.

Ještě jednou vám přejeme krásné léto plné dobrodružství, ale i tichých a hřejivých chvil uprostřed svých nejmilejších.
Ať žije život se vším svým tajemstvím!

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek července 28, 2023

Obrázek: 2023-07/poseptej-zari-web.jpg

Konec sezony a poslední představení

Milí naši diváci, před námi je poslední měsíc naší divadelní sezony červen. Doba je turbulentní a nikdo neví, co bude: příští den, měsíc či rok. Vlastně jsme to nikdy nevěděli, ale teď nevíme o trochu víc. 

Proto ti z vás, kteří ještě neviděli naše večerní představení ať už Jodorowský: Mystérium stvoření, Annu Kareninu, Pošeptej mi to znovu, Harolde!, Laboka tango či naše pohádky, přijďte se podívat, přijďte nás podpořit. Pak se na dva měsíce rozloučíme a dá-li bůh či vyšší prozřetelnost, tak se v září zase setkáme. Užijte si volno, teplo, prázdniny. Naberte sílu a energií. Na podzim ji budeme všichni moc potřebovat.

Pokladna je pro vás otevřená do 22. 6. 2023. Během letních prázdnin máme zavřeno, rezervace vstupenek je možná elektronicky s platbou online nebo převodem. Přes léto se nám nedovoláte, ale veškeré dotazy zodpovíme na emailu rezervace@divadlokampa.cz, prosíme jen o trochu trpělivosti. 28. července spustíme předprodej na měsíc září. 

Krásné léto přeje 
Iveta Dušková
 

Více

Vytvořeno Pokladna Středa května 31, 2023

Obrázek: 2023-05/poseptej-mi-to-znovu-harolde-1.jpg

Závěr sezóny je tu!

Milí diváci, dnes 28. 4. v 16 hodin bude na webu zveřejněn předprodej na červen! Díky předbíhajícímu se předprodeji jsme jednou nohou už skoro v létě a to znamená pro divadelníky divadelní prázdniny. A tak vás zveme, ať před koncem sezóny zajdete na vaše oblíbené představení, anebo na to, co jste dlouho odkládali...  Protože pak se zase uvidíme až v září!

Znovu upozorňujeme na nejžhavější novinku domácího souboru Cylindr - představení Vlaďky Kužílkové, Kristýny Břeské a Jiřího Zemana LABOKA TANGO. Agentinská jevištní báseň beze slov se na dva měsíce po premiéře odmlčela, ale nyní je tu zpět. Nekonečná plavba oceánem a vášnivé tango, které vás přenese do přístavu La Boca. V této sezóně naposledy hrajeme 18. 5., 31. 5. a 12. 6.

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek dubna 28, 2023

Obrázek: 2023-04/laboka-tango-5-web.jpg

Program na květen je tu

Milí diváci,  

zdravíme do opět zamrzlého počasí! Vysíláme krátkou zprávu, že dnes 28. 3. v 16.00 na webových stránkách zveřejníme předprodej na květen. Buďte u toho s námi! 

V repertoáru se po pauze opět objeví nové představení Vlaďky Kužílkové, Kristýny Břeské a Jiřího Zemana Laboka tango. Tato jevištní báseň beze slov vás přenese do argentinského přístavu La Boca, kolébky tanga... Prchavé okamžiky plné tajemství, půvabu, hádek a rozkoše alespoň na chvíli rozptýlí tři hrdiny během nekonečné plavby oceánem. V květnu pro vás zahrají dvakrát 18. 5. a 31. 5.  Přejeme krásné jarní dny a děkujeme za vaši přízeň! 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí března 27, 2023

Obrázek: 2023-03/laboka-tango-14-web.jpg

Předprodej na duben

Milí diváci,  
jste připraveni ukořistit si vstupenky na vaše oblíbené představení? Dnes 28. 2. v 16 hodin zveřejňujeme předprodej na měsíc duben 2023!

Z programu pro děti a rodiny bychom rádi upozornili na představení Pinocchio, které je z dílny rodiny Duřtovy. Vojtu Duřta jako talentovaného muzikanta určitě znáte z Kapra KarlaZemě je placatá, anebo Heidi. Nyní přináší příběh o dřevěném chlapci Pinocchiovi, který prohlašuje, že "... kdyby byl živý kluk, určitě tolik nezlobí!". Těšte se na hodně písniček a vtipný, místy (zvláště v břiše velryby) trochu temný, příběh o dřevěném průšviháři. Hrajeme v sobotu 29. 4. v 15 hodin. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí února 27, 2023

Obrázek: 2023-02/ep-19-aktualita.jpg

Výluka Újezd - Malostranská do konce března

Milí diváci, asi jste si všimli, že se k nám do divadla nyní hůře dostává. Může za to výluka MHD v úseku Újezd - Malostranská, která bude trvat až do 31. 3. Doporučujeme tedy přijet tramvají na zástávku Újezd, anebo Malostranská a odtud pěšky. Samozřejmě starším, ZTP, či špatně pohyblivým divákům rádi výjimečně poskytneme parkovací karty, aby mohli zajet až k divadlu. Prosíme, domlouvejte si parkování předem na podkladně divadla. Děkujeme za pochopení! Detaily o výluce najdete zde.

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí února 13, 2023

Obrázek: 2023-02/divadlokampa-002-web.jpg

Nové představení Laboka tango

dnes 28. 1. je opět ten sváteční den, kdy můžete ukořistit vstupenky na nový měsíc! Předprodej na březen najdete na webu od 16 hodin.

A na co nového se můžete těšit? Novinkou v našem divadle je poetické představení LABOKA TANGO, které vzniklo ve spolupráci s hudební a taneční fakultou HAMU. Tři divadelní tvůrci, kteří se shodou okolností setkali v Buenos Aires, kde společně protančili několik nocí, se rozhodli svoji lásku k argentinskému tangu přetavit v divadelní představení. Laboka tango můžete vidět v našem divadle od 2. 2. 2023, kdy proběhne premiéra a dále potom v reprízách 3. 2. a 15. 2. Poté si dá ze zdravotních důvodů představení krátkou pauzu, ale brzy jej zase obnovíme. Každopádně, kdo se chce nechat unést touto jevištní básní, únor je ten pravý měsíc! Hrají a tančí Kristýna Břeská, Vlaďka Kužílková a Jiří Zeman. 

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota ledna 28, 2023

Obrázek: 2023-01/laboka-tango-boty-ctverec.jpg

Program na únor & krásný Nový rok!

Milí naši diváci, je tu zase konec roku. Něco končí a díky tomu něco jiného začíná. A jaké asi bude to, co začíná? Můžeme to ovlivnit? A čím? Napadá mě slovo laskavost. Ano, laskavost je totiž darem duše, kterou my lidé ještě máme. Stroje ani umělá inteligence duši nemají. Tak tento dar využijme pro sebe navzájem. Abychom v sobě i v druhých dokázali probouzet lásku, smích nebo i dojemný pláč. Zkusme rozezpívat a roztančit svá srdce onou laskavostí, ať nás zaplaví vlídnost k sobě samým i k sobě navzájem, ať v této temné době posílíme naše zářivé lidství, ať pochopíme onu sounáležitost, tu jednoduchou větu: Ty jsi já a já jsem ty.

Mám vás moc ráda! Iveta Dušková

NOVÉ PŘEDSTAVENÍ O VÁŠNIVÉM TANGU:  V novém roce pro vás máme žhavou novinku v podobě premiéry! Od února srdečně zveme na jevištní taneční báseň Laboka Tango. Tři postavy z různých časů a z různých důvodů plují stejným směrem za novým životem - do Buenos Aires. Hrají a tančí Kristýna Břeská, Vlaďka Kužílková a Jiří Zeman. 

O MASOPUSTNÍCH A VELIKONOČNÍCH ZVYCÍCH: V době dychtivého čekání na jaro pro vás znovu máme jarní, masopustní a velikonoční představení Rozverný masopust a veselé Velikonoce. Vhodné pro děti od 5 let. 

PŘEDPRODEJ NA ÚNOR: A na závěr to nejdůležitější! Dnes 28. 12. v 16 hodin na webu zveřejníme program a vstupenky na únor 2023. 

Více

Vytvořeno Pokladna Středa prosince 28, 2022

Obrázek: 2022-12/annakarenina-7-web.jpg

Program na leden!

Milí diváci, začíná magický adventní čas! Pojďme si letos společně slíbit, že se co nejvíce pokusíme zvolnit a dbát na to, co je opravdu důležité. A že nepropadneme vánočnímu stresu, který se nás snaží pohltit prostřednictvím reklamních sdělení jako každý rok. Třeba se to nepodaří úplně, ale každá snaha se počítá. Za naše divadlo vám nabízíme útočiště klidu a pohody. Přijďte se svými dětmi na vánoční pohádky o kapru Karlovi​ a andělíčku Koledníčkovi​, anebo se svými přáteli na večerní představení... Nalijem vám svařák, nebo teplý čaj a dáme do toho všechno, abyste se u nás cítili dobře. Co vy na to, přijmete pozvání? 

Dnes 28. 11. v 16 hodin na webu najdete předprodej na měsíc leden 2023. Pokladna v divadle bude otevřena do čtvrtku 22. 12. včetně. Po Novém roce opět otevíráme ve středu 4. 1. 2023. Přejeme vám krásné adventní dny a vánoční svátky! Užijte si je tak, jak to máte rádi. My máme rádi vás a doufáme, že do vašeho vánočního programu budem patřit taky.

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí listopadu 28, 2022

Obrázek: 2022-11/edith-piaf-leden-web.jpg

Vánoční příběhy a program na prosinec

Milí diváci, je tu opět předprodej, tentokráte na prosinec! Dnes 28. 10. v 16 hodin se vše objeví na webových stránkách, buďte u toho! Rádi bychom vám popřáli krásné podzimní usebrání se a zpomalení. A když jsme u toho, také vás a vaši rodinu pozvali k vyprávění příběhů v našem divadle a strávení společného adventního času. V nabídce jsou již tradičně dvě nestárnoucí vánoční klasiky: 

Vánoční pohádka o kapru Karlovi, ve které se dozvíte, jak se tráví Vánoce u indiánů, u Laponců nebo v Polynésii... Vhodné pro děti od 4 let. V pohádce Jak andělíček Koledníček Vánoce prožil se zase dozvíte vše o vánočních dnech a zvycích, které k těmto svátkům patří. Provedeme vás Vánocemi den po dni, ukážeme vám spoustu zvyků a budeme hrát na středověké nástroje. Vhodné pro děti od 4 let.

Pokladna v divadle bude otevřena do čtvrtku 22. 12. včetně. Po Novém roce opět otevíráme ve středu 4. 1. 2023.

ČASY VÍKENDOVÝCH POHÁDEK - JAK TO BUDE V PROSINCI?

Poslední dobou se nás diváci ptají, jak je to s časy začátků víkendových pohádek. V sobotu hrajeme pohádky dvě - jednu pro menší děti, ta začíná v 15 hodin a tu pro větší v 18 hodin. V neděli hrajeme jen jednu od 16 hodin, to abyste nemuseli spěchat od nedělního oběda a všechno v poklidu stihli. 

Pozor, první prosincový víkend 3. - 4. 12. bude ještě v tomto "normálním" režimu a další dva víkendy už hrajeme takzvané dvojáky - tedy v soboty i neděle vždy od 14 a 16 hodin! 

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek října 28, 2022

Obrázek: 2022-10/andel-web.jpg

Svědectví odvážných žen

Milí diváci,  

moc bych vás ráda pozvala na mimořádné představení, které od září zase pravidelně uvádíme v Divadle Kampa. Představení nese název Budu všude kolem tebe a premiéru mělo již v březnu roku 2016. Skutečné příběhy čtyř žen, čtyř dětí, čtyř Andělů. O bolesti a naději vyprávějí ženy-matky, které ztratily své děti.

Příběhy o odchodech, o smutku a bolesti, ale hlavně o naději a životě, který je bez konce. Existují duše? A kam odcházejí? Věříte na Anděly? Na tyto a spoustu dalších otázek jsme se snažili v tomto poetickém představení hledat odpovědi. Některé jsem nalezli a některé na své objevení teprve čekají. Však to, co jsme pochopili, je jednoduché: Smrt k životu patří, ale Život je mnohem silnější a pokračuje stále dál a dál. Proto se přestaňme smrti bát a přitakejme životu se všemi jeho zkouškami, neboť je tajemný, magický a krásný!

Termíny představení:
Út 25. 10. 2022 od 19.30 - vstupenky zde,
čt 3. 11. 2022 od 19.30 - vstupenky zde,
čt 1. 12. 2022 od 19.30 - předprodej od 28. 10.,
čt 19. 1. 2023 od 19.30 - předprodej od 28. 11.

Moc se na vás těšíme!
S láskou Iveta Dušková

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý října 11, 2022

Obrázek: 2022-10/bvkt-aktualita.jpg

Program na listopad a s ním poslední Kabarety Pepe

Přejeme vám krásný den volna, který si dovolíme trochu opepřit zprávou o předprodeji na listopad! Mrkněte na náš web dnes 28. 9. přesně v 16.00, máte se na co těšit. Ve stručnosti lákáme na: 

KABARET PEPE / V listopadu tomu budou tři roky, co Kabaret Pepe poprvé s Petrou Bílkovou vstoupil na naše divadelní prkna a my jsme za to velmi vděční, protože do něj dala kus jejího ducha, humoru a talentu. Pepe se ovšem prozatím s Kabaretem loučí. Nezbývá než neplakat a přijít to s ní pořádně oslavit! V říjnu a listopadu zveme na poslední dva Kabarety Pepe: 10. 10. a 11. 11. 2022.

NOC DIVADEL / I letos je Divadlo Kampa zapojeno do Noci divadel! Chystáme ukázky z nových představení i totální improvizační show. Vstupné jako vždy zdarma. Program a možnost rezervací odtajníme na začátku listopadu. 

BENEFICE LEMNISKÁTA A ROLNIČKA / V sobotu 12. 11. proběhne Benefice Lemniskáta, celodenní divadelní program na podporu chráněné dílny Lemniskáta. Těšit se můžete na divadlo Víti Marčíka, bubenickou dílnu, koncert Báry Zmekové nebo besedu Jardy Duška s Janem Skryjou. Rolnička si bude koledovat v pátek 25. 11. Na dražbě vedené Jaroslavem Duškem si můžete pořídit krásné umělecké kousky, jejichž výtěžek pomůže dětem i dospělým s mentálním a kombinovaným postižením z celého Táborska.

Více

Vytvořeno Pokladna Středa září 28, 2022

Obrázek: 2022-09/kabaret-pepe2-listopad.jpg

Začíná dvanáctá sezóna a předprodej na říjen je tu!

Milí naši diváci,  

přejeme vám krásnou neděli a posledních pár srpnových dní. Do rán a večerů se pomalu vkradl podzimní chlad a z toho bychom mohli být smutní, ale my si volíme radost, protože to znamená také rozjezd další, již dvanácté, sezóny v divadle! A za to jsme neskutečně vděční, zejména vám!

Dnes 28. 8. v 16 hodin se na webu objeví předprodej na měsíc říjen. Rádi bychom pozvali na Festival české a slovenské tvorby pro děti v Praze 2022. Slovenské soubory u nás v divadle odehrají spoustu krásných pohádek pro nejmenší a soubor Cylindr přidává do programu také pohádky Ronja, dcera loupežníka a Heidi, děvčátko z hor. Ve všední dny a dopoledne, tedy ideální program pro maminky, babičky, tatínky, strejdy s dětmi! 

Více

Vytvořeno Pokladna Neděle srpna 28, 2022

Obrázek: 2022-08/poseptej-mi-to-znovu-harolde-8.jpg

Nová sezóna a předprodej na září

Milí naši diváci, je konec července. Léto v plném proudu. Slunce září a pálí. Ukazuje svou sílu. Chvílemi až přespříliš. Ale nestěžujme si, a jako baterky nabírejme plnými doušky, ať jsme připraveni na podzim a zimu, které vzhledem k ekonomické a energetické krizi asi budou obdobími napínavými a možná i náročnými. Nu což, těžké doby prý rodí silné muže a ženy. Tak se jimi staňme, obrňme se odvahou a trpělivostí, a já pevně věřím, že to společně zvládneme. Ale nebojme se, je tu ještě spousta věcí, která nás mohou těšit a na které je možno se těšit. Třeba na novou divadelní sezónu 2022/23 u nás v Divadle Kampa. Přestože je před námi ještě měsíc prázdnin, tak už ji pro vás pečlivě připravujeme.

Zatím vám přeji klidné radostí a sluncem zalité léto a moc se na vás všechny zase v září těšíme, 
ze srdce Iveta Dušková

Dnes v 16 hodin se na webu objeví předprodej na měsíc září. Pokladna se pro vás otevírá 12. 9. 2022. Do té doby jsme k dispozici virtuálně - veškerý nákup vstupenek je nadále možný na webu formou zakoupení e-vstupenek. Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailu rezervace@divadlokampa.cz, telefonicky se nám přes léto nedovoláte. 

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek července 28, 2022

Obrázek: 2022-07/jodo-web.jpg

Letní turné Edith Piaf a Jmenuji se Orel

Milí diváci,  stromy odkvetly a zazelenaly se a zase nás zvou do chladivého stínu svých větví. Je tu léto! A s nimi divadelní prázdniny... Nesmutněte! V divadle se nyní sice dva měsíce neuvidíme, ale můžete nás potkat všude možně v republice na zájezdech! Máme pro vás dvě velká lákadla, a to letní turné dvou osvědčených představení. 

Pro dospělé, milovníky šansonu, francouzštiny, poetiky a love stories je tu turné inscenace Edith Piaf: Dnes nechci spát sama. Představení, které rve srdce, nabité dechberoucími šansony, za které Vanda Hauserová získala nominaci na divadelní cenu Thálie. Nechte se unést a přijďte se podívat na Edith pod širé nebe do hradů a zámků v celé republice. Termíny představení zde. 

Pro děti a celé rodiny, milovníky zvířat, příběhů s dobrým koncem, spravedlnosti a energické legrace, je tu letní šňůra představení Jmenuji se Orel. Příběh slepice zachráněné z klecového chovu u nás v divadle rozesmívá diváky už víc než rok a jeho knižní předloha byla nominována na cenu Magnesia Litera. Slza dojetí nemine dětského i dospělého diváka, to vám slibujem! Termíny představení zde. 

Přes prázdniny jsme k dispozici pouze virtuálně - pokladna divadla je uzavřena a veškerý nákup vstupenek je nadále možný na webu formou zakoupení e-vstupenek. Nová sezóna začne v půlce září a pokladna se opět otevře 12. září 2022. Předprodej na měsíc září bude vypuštěn do světa 28. července.

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý června 28, 2022

Obrázek: 2022-06/kampa-orel-220217-28.jpg

Poutě na posvátná místa s Kogi

Podporujeme projekt Poutě na posvátná místa s Kogi Nadačního fondu Mosty - Puentes: "Domorodí lidé kmene Kogi budou s námi pracovat na posvátných místech s mimořádným významem pro naši zemi a celý svět. Prostřednictvím poutí nabízí možnost naučit se, jak o ně pečovat. Na takových místech síly se odpradávna naši předkové scházeli a v tom pokračujeme i my. Jsou to místa skupinových setkání, ale i tichého usebrání a naslouchání, co je třeba udělat, aby naše životy a naše země byly ve zdravé rovnováze. Tato místa mají zásadní vliv na větší celky a jejich propojení není omezeno hranicemi zemí nebo kultur. V červenci a srpnu s nimi připravujeme několik poutí na významná místa Moravy a Čech. Lidé kmene Kogi u nás budou pobývat a pracovat 119 dní. Během července a srpna společně navštívíme místa v naší zemi, která jsou významná pro udržení rovnováhy a mají dosah i mimo území České republiky. K této práci se váží finanční náklady na cesty a život Kogi u nás."

Odpolední setkání Kogi, Jardy Duška a Moniky Michaelové se uskuteční 24. září v rámci festivalu Avatar v Plzni

Dokument pdf ke sdílení zde. Více o projektu zde a možnost podpory zde. Kalendář jednotlivých akcí a setkání zde. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí června 6, 2022

Obrázek: 2022-06/kogi.jpg

Cirkus Divadlo Kampa děkuje za podporu!

Milí diváci, život někdy může být pěkný cirkus! A někdy to dokonce může být cirkus šťastný! Pokud se v něm vyskytují takoví lidé jako jste vy, kteří podporují nás Divadlo Kampa, a naši tvorbu pro děti, pro dospělé a pro celé rodiny. A proto vám chceme ze srdce poděkovat a popřát vám krásné prázdniny! Zde jen a jen pro vás video poděkování.

A slibujeme, že v Divadle Kampa budou i nadále platit ty nejvyšší zákony - zákon harmonie, zákon lásky, zákon spolupráce a zákon čistého svědomí. Za vaši neutuchající, neustálou, nekončící, vzpružující a radostnou podporu vám z celého srdce děkujeme! Muchas gracias! 

V poděkování jste viděli ukázku z nového představení Jodorowsky: Mystérium zrození aneb Ať včely bzučí a lvi řvou!, na které zveme 6. a 14. června!

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota května 28, 2022

Obrázek: 2022-05/1653727521_jodo-newsletter2.jpg

Předprodej na červen

Milí diváci,
zdravíme vás! Uteklo to jako voda a máme zde opět 28. v měsíci, což jak jistě víte znamená spuštění předprodeje na webových stránkách divadla - tentokrát předprodej na měsíc červen, na webu se objeví dne 28. 4. v 16 hodin.

Pokladna v červnu pro vás otevřená do pondělí 27. června včetně. Poté budeme k dispozici pouze virtuálně - veškerý nákup vstupenek bude nadále možný na webu formou zakoupení e-vstupenek. Nová sezóna začne v půlce září a pokladna se opět otevře 12. září 2022. Předprodej na měsíc září bude vypuštěn do světa 28. července.

A zpráva pro fanoušky Jaroslava Duška - v červnu se uskuteční pouze Malá Vizita, Duše K výjimečně tentokrát neproběhne.

Před koncem sezóny tu máme ale máme dlouho očekávanou divadelní událost - premiéru nového představení Jodorowsky: Mystérium zrození aneb Ať včely bzučí a lvi řvou! v režii Ivety Duškové. V tomto představení dochází k unikátnímu propojení dvou spřátelených souborů - divadla Ujeto a domácího souboru Cylindr. A bude to jízda! Zkoušky právě vrcholí a my jsme velmi zvědaví, jak se vám toto jedinečné propojení herců domácího souboru a herců z Ujeta bude líbit. Premiéra se koná 10. května a poté se můžete přijít podívat ještě na čtyři další reprízy v květnu a červnu. Těšíme se na vás!

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek dubna 28, 2022

Obrázek: 2022-04/jodor-kresba-ctverec.jpg

Předprodej na květen

Milí naši diváci, každý měsíc, vždy 28., vám posíláme naši nabídku divadelních představení, koncertů, besed i pohádek, abychom vás přilákali k nám do divadla. A já si uvědomuji, jak jsem šťastná, že tak můžeme činit. A že to, že pro vás ještě stále můžeme hrát a sdílet s vámi naši tvorbu, není tak samozřejmé. Proto si nesmírně vážíme vaší přízně, vaši chuti vytvářet spolu s námi zde v Divadle Kampa mikrosvět, kde vládne radostná tvořivost, soucit k obyčejnému lidství, svoboda v tom nejvyšším smyslu poznání a pokora k tajemnému veškerenstvu.

A co na vás v tom májovém čase, čase lásky, čeká: Nachystali jsme pro vás premiéru nového divadelního představení Ať včely bzučí a lvi řvou! Fantasmagorická férie, ne nepodobná improvizaci, vás zavede o století zpět a vy budete svědky zrození mystického enfant terrible Alejandra Jodorowského. Na motivy jeho knihy „Kdeže ptáče nejlíp pěje“ ji ztvární dvojice spřátelených souborů - soubor Ujeto a soubor Cylindr.

Tak tedy: Slyšte, slyšte, dne 28. 3. v 16 hodin na webu Divadla Kampa odtajňujeme předprodej na měsíc květen! 

Zdraví vás, 
Iveta Dušková, ředitelka

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota března 26, 2022

Obrázek: 2022-03/babicky-kveten-ctverec-kopie.jpg

Malá Duše K o biouhlu

Milí diváci, přinášíme novou Malou Duši K přímo z terénu! Tentokrát o biouhlu a jeho výrobě s PRAuhlířem Martinem Pospíšilem. Sledovat ji můžete zde: https://youtu.be/zxvA4UlrG10

"Kdo pátral po tom, jak vytvořit hlubokou, nadýchanou a úrodnou černozem, plnou humusu a edafonu, narazil na pojem Terra preta. Kdo narazil na pojem Terra preta, zjistil, že potřebuje biouhel. Vítejte na setkání profesionálních PRAuhlířů - výrobců biouhlu a jejich učedníků. Více informací zde."

Více

Vytvořeno Pokladna Středa března 9, 2022

Obrázek: 2022-03/duse-k-web-aktualita.jpg

Program na duben

Milí diváci,  

vysíláme zprávu, na kterou mnozí z vás čekají. Dnes 28. 2. v 16 hodin se na webových stránkách objeví program na duben! 

Co je v divadle nového? Jsme moc rádi, že se v únoru povedlo odpremiérovat nové pohádkové představení Jémine, jémine, masopust pomine. Téma je více než aktuální - vítání jara! Dozvíte se vše o masopustních zvycích a jarních tradicích a čarování. 

Zcela unikátně v jedné letošní repríze uvedeme představení Budu všude kolem tebe dne 7. 3. Co všechno se změní, když žena ztratí dítě? Kde hledá pomoc? O čem sní?  Existují Andělé? Příběh čtyř skutečných žen, které se na jevišti setkají díky svým dětem. 

Nepropásněte také představení Anna Karenina, které se v této sezóně odehraje pouze dvakrát - jednou v březnu a jednou v dubnu. 

Těšíme se na vás!

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí února 28, 2022

Obrázek: 2022-02/1646041541_jemine-duben-web2.jpg

Malá Duše K o indiánech Kogi

Naši milí diváci, přinášíme vám Malou Duši K, kterou jsme pro vás natočili 11. 2. 2022. Hostem je Monika Michaelová, kterou kmen Kogi přijal, a začal jí předávat učení živé linie jedné z nejstarších civilizací na světě. Přemosťuje domorodou kulturu ve škole přírodní moudrosti a krajinné práci v Čechách a na Moravě v propojení s našimi tradicemi. V roce 2016 založila Nadační fond Mosty - Puentes, jehož účelem je odkup a správa pozemků na místech našich původních obřadišť. Ke sledování zde!

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý února 15, 2022

Obrázek: 2022-02/1644936593_duse-k-web-aktualita.jpg

Malá Duše K o indiánech Kogi

Naši milí diváci, přinášíme vám Malou Duši K, kterou jsme pro vás natočili 11. 2. 2022. Hostem je Monika Michaelová, kterou kmen Kogi přijal, a začal jí předávat učení živé linie jedné z nejstarších civilizací na světě. Přemosťuje domorodou kulturu ve škole přírodní moudrosti a krajinné práci v Čechách a na Moravě v propojení s našimi tradicemi. V roce 2016 založila Nadační fond Mosty - Puentes, jehož účelem je odkup a správa pozemků na místech našich původních obřadišť. Ke sledování zde!

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý února 15, 2022

Obrázek: 2022-02/duse-k-web-aktualita.jpg

Program na březen

Milí diváci,  
je tu opět 28. a my už v programu pomalu koukáme do nedaleké jarní budoucnosti! Dnes 28. 1. v 16 hodin se na webu objeví předprodej na měsíc březen, tak to nepropásněte! 

Na co se můžete těšit?
Přidali ještě jedno představení Edith Piaf: Dnes nechci spát sama, a to 27. 2. od 19.30. 
Víte, jaké jsou magické neděle a jak naše prababičky a pradědečkové čarovali, aby přivolali jaro? To se dozvíte v novém rodinném představení Jémine, jémine, masopust pomine! Premiéra 6. 2. od 16 hodin a poté o dalších jarních víkendech. 
Dlouho očekávané Budu všude kolem tebe proběhne 7. 3. od 19.30. 
Na jaře oprášíme také klasiku Annu Kareninu, kterou uvedeme jednou v březnu 12. 3. od 19.30 a jednou v dubnu. 

Rádi bychom vás pozvali také na dopolední představení pro školy. Zveme jakoukoli dětskou skupinu (není nutně školní)! Kompletní program dopoledních představení najdete zde. Aktuálně zveme na nevyprodanou Heidi, děvčátko z hor dne 9. 2. od 10 hodin nebo na Jmenuji se Orel dne 23. 2. od 10 hodin.  

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek ledna 28, 2022

Obrázek: 2022-01/anna-karenina-unor-web.jpg

Malá Vizita - změna odkazu na přímý přenos

Milí diváci, dnes vás zveme ke sledování Malé Vizity od 19.30! Je tu pouze malá změna - vzhledem k tomu, že máme na 7 dní pozastavenou veškerou aktivitu na YouTube účtu (kvůli našemu poslednímu smazanému videu - upoutávce na Duši K se Stefanem Lankou), bude dnešní přímý přenos probíhat MIMO YouTube Divadla Kampa a to zde: https://youtu.be/FvE_NgwF7Rg Záznam po uplynutí sedmidenní sankce opět zveřejníme klasicky na profilu divadla. Děkujeme za pochopení!

Více

Vytvořeno Pokladna Neděle ledna 23, 2022

Obrázek: 2022-01/mala-vizita-4.jpg

Duše K se Stefanem Lankou

Milí diváci, 
naše krátká upoutávka na Duši K - tentokrát o blížícím se konci nadvlády materialismu, dualismu dobra a zla se Stefanem Lankou ze dne 15. 1. 2022 byla bohužel z YouTube odstraněna, protože "porušuje zásady ohledně projevů nenávisti." (oficiální vyjádření YouTube). Naštěstí nadále se dá beseda zhlédnout - ať už na našem paralelním profilu na portálu NášTub, anebo díky fanouškům a divákům na stránkách Hovory ze země, nebo na soukromých uživatelských profilech na YouTube. Zvolte cestu, která vám bude nejpříjemnější a my děkujeme za pochopení!

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek ledna 20, 2022

Obrázek: 2022-01/lanka.jpg

Velké díky vám & předprodej na únor

Milí diváci,

blíží se konec roku 2021. To jaký byl, necháme na vás. Nechceme nic posuzovat, neboť nevíme, jaký záměr Veškerenstva v sobě skrývá všechen ten zmatek a tlak. To, co chceme, je z celého srdce vám nesmírně poděkovat. Vaše podpora v posledních dvou letech je neskutečná a my každým dnem žasneme, jak jste schopni prostřednictvím malých i větších darů naše divadlo udržet v chodu. Slovy se to těžko vyjadřuje, ale opravdu DĚKUJEME.

Dovolte nám popřát vám do celého roku 2022 jen to nejlepší, co si sami pro sebe přejete. Nám všem pak přejeme svět, ve kterém se svobodně tvoří a vyjadřuje, svět, který nezná bariér ani hranic, a ve kterém všichni kráčíme bok po boku nehledě na naše rozdílnosti. Zkrátka svět, ve kterém vládne ten jediný důležitý zákon Lásky.

A na konec důležité sdělení - dnes 28. 12. v 16 hodin se na webu Divadla Kampa objeví program na únor 2022. Držíme palce v lovení vstupenek! ;)

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý prosince 28, 2021

Obrázek: 2021-12/babicky-unor.jpg

Předprodej na leden a adventní vzkaz

Milí diváci, přátelé, příznivci! Sedím doma u kamen, venku je tma, u nohou mi sedí kocour a dožaduje se hlazení. ... Usměju se, pohladím ho a v duchu si říkám: „Ty se máš!“ A v tu chvíli slyším své srdce, které na mě hovoří klidně a láskyplně: „Vždyť i ty se máš. Všem těm myšlenkám v tvé hlavě nemusíš naslouchat. Neboj se, před úsvitem bývá největší tma. Nerozčiluj se! Zůstaň ve svém středu a vše jen v klidu pozoruj.“ ... A mé srdce něžně pokračuje: „Ano, protože to nejmocnější kouzlo, které vy lidé máte, je láska, tak na to nezapomínejte.“ Hm, to je moudré srdce a srdnaté! Tak nám všem přeji, abychom toto mocné kouzlo v této době temna používali co nejčastěji. Pak máme naději, že zvládneme všechny těžké časy a že nás nic na světě nerozdělí a nepoštve proti sobě. S láskou, Iveta Dušková

Pokladna divadla bude otevřena do posledního představení v tomto roce 22. 12. 2021 a poté se znovu otevře až 6. 1. 2022. Malý inzerát: hledáme posily do úklidového týmu. Ať už paní uklízečku či pana uklízeče. Více na emailu prodeti@divadlokampa.cz.

Více

Vytvořeno Pokladna Neděle listopadu 28, 2021

Obrázek: 2021-11/1638113791_ep-43-web.jpg

Změna termínu premiéry Ady

Vážení diváci,

dovolujeme si Vás upozornit na změnu termínu uvedení nového kabaretu Divadla NaHraně - Ada. PŘEDPREMIÉRA a první uvedení se přesouvá z konce listopadu na 20.12.2021. PREMIÉRA se uskuteční 14.1.2022. Těšíme se na Vás v Divadle Kampa!

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek listopadu 18, 2021

Obrázek: 2021-11/1637256319_logo-dnh-2-ctverec.png

Pokladna divadla uzavřena 15. - 17. 11.

Milí diváci, 

upozorňujeme, že ve dnech 15. - 17. 11. bude výjimečně uzavřena pokladna Divadla Kampa. 15. a 16. 11. z důvodů nemoci a 17. 11. z důvodu státního svátku. Opět se uvidíme 18. 11. klasicky v čase 14:30 - 18:30. Pokud do té doby budete potřebovat něco vyřešit, doporučujeme napsat nám na e-mail a my se vám ozveme co nejdříve. Děkujeme za pochopení!

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí listopadu 15, 2021

Obrázek: 2021-11/divadlokampa-022-web.jpg

Křtíme CD Petry Bílkové

Milí diváci,  
znáte Petru Bílkovou a její humorné i dojemné skladby? Pokud ne, je na čase to napravit. Pokud ano, budete z následující zprávy nadšeni! Zveme vás na speciální Kabarety Pepe, na kterých se budou křtít první sólová cédé Petry "Pepe" Bílkové! 9. 11. a 12. 11. v 19.30 v Divadle Kampa. Cédéčka s názvem Nad hladinou můžete zakoupit na pokladně. 

Jednu z jejích divácky nejoblíbenějších skladeb vám odtajňujeme předem jako ochutnávku. Hory doly - poslouchejte zde! 

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek listopadu 4, 2021

Obrázek: 2021-11/pepe-web2.jpg

Předprodej na prosinec

Milí diváci,  
dnes 28. 10. v 16 hodin zveřejňujeme předprodej na prosinec. Pro nás to znamená pravidelnou a tradiční dávku vánočních pohádek, svařák a horký mošt a ladění se na Vánoce. Srdečně zveme! 

Speciálně upozorňujeme na Budu všude kolem tebe dne 2. 12., které nadále budeme uvádět jen zhruba jednou za sezónu a tak se jedná o ojedinělou příležitost ho navštívit. 

Také bychom rádi upozornili, že Divadlo Kampa vyhlašuje volnou zónu - tedy prostor, ve kterém jsou všichni vítáni bez roušek, testů a pasů, ale i s nimi. Režim volné zóny garantujeme na všech představeních domácího souboru Cylindr a Jaroslava Duška, u představení hostujících souborů je vždy dobré ověřit si jejich podmínky.  

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek října 29, 2021

Obrázek: 2021-10/buduvsude-096.jpg

Předprodej na listopad

Milí diváci,  
28. 10. jsme spustili na webu předprodej na měsíc listopad. A že je tentokrát z čeho vybírat! Dovolte nám upozornit na speciální akce: 
 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí října 11, 2021

Obrázek: 2020-10/kabaret-pepe-uvodni-2.jpg

Předprodej na listopad

Milí diváci,  
28. 10. jsme spustili na webu předprodej na měsíc listopad. A že je tentokrát z čeho vybírat! Dovolte nám upozornit na speciální akce: 
1. - 6. 11. Festival české a slovenské tvorby pro děti v Praze: Kompletní program najdete zde.
9. a 12. 11. Kabaret Pepe a křest CD! Bývalé šuplíkové "Pepe songy" Petry Bílkové spatří světlo světla na cd plackách! Přijďte, pokřtěte, pobavte se, zakupte a zpívejte všude na cestách. 
13. 11. Benefice Lemnikáta: Celodenní divadelní program na podporu chráněné dílny Lemniskáta, moderuje M. Burešová a J. Dušek. 
19. 11. Rolnička si koleduje: Odpočinkový večer z výrobky z Rolničky a J. Duškem. 
20. 11. Noc divadel 2021: Přidáváme se k tématu "FRESH AIR" a představujeme nádech z naší nové tvorby. Impro Samé Vody nesmí chybět!
26. 11. Ada - premiéra: Kabaret pro tři mužské hlasy v podání divadla NaHraně. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí října 11, 2021

Obrázek: 2020-10/kabaret-pepe-uvodni-2.jpg

Předprodej na říjen

Milí naši diváci,  
mám pocit jako bych k vám promlouvala před chvílí. Přála jsem vám krásné prázdniny. A ejhle, ty pomalu končí a přichází září a s ním nová divadelní sezona. Co asi přinese? Neumím věštit z koule, tak vám nemohu říct, co se bude dít a zda zase někdo nebude chtít dokazovat svou moc a důležitost tím, že bude přikazovat, zakazovat, zavírat a strašit. Ale jedno vám přece jen slíbím, že my v Divadle Kampa se pokusíme řídit zákonem, který stojí nad těmi všemi pozemskými a to je vesmírný Zákon Lásky a Harmonie. A v duchu tohoto zákona pro vás budeme i hrát. Dnes 28. 8. v 16 hodin se na webu zobrazí předprodej na měsíc říjen!

Moc se na vás na všechny těšíme!
S láskou Iveta Dušková

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota srpna 28, 2021

Obrázek: 2021-08/poseptej.jpg

Záznam nedělní Duše K s Milanem Calábkem

Milí diváci, zde najdete záznam nedělní Duše K - o pandemii z perspektivy kosmické biologie i mikrosvěta nekódující RNA s Milanem Calábkem. Výjimečně jsme jej umístili na portál Vimeo, abychom předešli případnému smazání z našeho YouTube kanálu. Můžete sledovat zde: https://vimeo.com/585282232

A ještě malé uklidnění - často nám píšete ihned po přenosu, že už video nemůžete dohledat. Prosíme vás o trpělivost. Po živém vysílání nám trvá 1-3 dny zpracovat záznam a znovu jej nahrát. Živý přenos je možné sledovat pouze v čase, kdy reálně probíhá. Děkujeme za pochopení!

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý srpna 10, 2021

Obrázek: 2021-08/duse-k.jpg

Předprodej na září - premiéry Jmenuji se Orel a Instinkt

Naši milí nejoblíbenější diváci, prázdniny jsou skoro v půlce a my se začínáme ladit na zářijový start. Program na podzim bude pestrý a bohatý, protože, co si budeme povídat, po té pauzičce se nikdo nemůže dočkat pohledu do živého publika! A tak doufáme, že nás v tom nenecháte a k nám do divadla dorazíte v hojném počtu! Předprodej na září najdete na webu od 28. 7. od 16 hodiny. Pokladna bude otevřena opět od 6. 9. 2021, pondělí - čtvrtek v čase od 14.30 do 18.30.

Více

Vytvořeno Pokladna Středa července 28, 2021

Obrázek: 2021-07/jmenuji-se-orel-15.jpg

Přejeme krásné léto a zveme na zájezdy!

Milí věrní a trpěliví diváci,  
končí divadelní sezona 2020/21, během které jsme hráli necelé tři měsíce z desíti. Přesto jsme byli s vámi v neustálém kontaktu přes tzv. virtuální svět, který propojoval ten náš v divadle s tím vaším u vás doma. Tož, díky za něj. Splnil, co bylo nutné. Nikdy však prosím nedovolme, aby tento virtuální svět nahradil ten opravdový skutečný svět, do kterého jsme se narodili, který tu je už miliony let. Jsme jeho součástí teprve chvíli, tak ho neopouštějme a neunikejme do vymyšlené a leckdy i lživé virtuality. Buďme spolu, radujme se spolu, objímejme se, zkrátka žijme s pokorou a vděčností ke všemu opravdovému a živému kolem nás. A prázdniny jsou k tomu jak stvořené. Přeji vám, ať v nich zažijete vše, co máte rádi, lásku, přátelství, kamarádství, dobrodružství, třeba objevíte i něco úplně nového uprostřed tohoto starého světa. 
Obrovské Díky a v září se na vás moc těšíme! S láskou a pokorou,
Iveta Dušková a celé osazenstvo Divadla Kampa

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek července 15, 2021

Obrázek: 2018-09/edith-piaf-web-1.jpg

Otevíráme divadlo od 24. května!

Milí naši diváci,  
dlouho očekávaný okamžik je tady. Otevíráme Divadlo Kampa od 24. 5. 2021.
Zase pro vás budeme moci hrát. Ó, Ó, Ó a Sláva. Víte, trochu se mi chce smát i brečet zároveň nad absurditou všeho kolem nás. Možná jsou někteří z vás ze všeho toho dění už unaveni, někdo má vztek, někdo se stále strašně bojí, někomu se chce křičet „Už dost“. Lidé jsou rozděleni napříč celým spektrem. A tak se ptáme, kde je ta pravda, kdo ji má, komu věřit? A co je vlastně pravda a co lež? ... (Pokračování čtěte v této aktualitě.) Těšíme se na vás! Do našeho divadla nepotřebujete nic více, než rozzářené líce. S láskou, Iveta Dušková

V programu najdete představení na květen a červen 2021. Hrajeme pro polovinu kapacity diváků a tak neváhejte a kupujte! Rádi bychom vás pozvali zejména na nové představení, které se ještě s veřejností vůbec nesetkalo - Pošeptej mi to znovu, Harolde! v režii Ivety Duškové. 

Pokladna se pro vás otevírá od 18. 5. do 24. 6. 2021. Každý týden nás zde najdete v úterky, středy a čtvrtky v čase 14:30 - 18:30. Online nákupy vstupenek a rezervace běží samozřejmě nepřetržitě na webu Divadla Kampa. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí května 17, 2021

Obrázek: 2021-05/poseptej-mi-to-znovu-harolde-19.jpg

Zrušená Malá Duše K o současném dění nově na Vimeu

Milí diváci, děkujeme za desítky emailů a zpráv. Mnozí z vás zaznamenali, že Malá Duše K - tentokrát o současném dění s Radovanem ze dne 18.4.2021 byla včera v rámci jednoho dne na Youtube zakázána. Založili jsme tedy účet na Vimeo a zde je video znovu v plné délce zveřejněno. Budeme rádi, když nám pomůžete s jeho rozšířením mezi všechny, kteří se na něj včera nestihli podívat. Přejeme všem hezký den a děkujeme za podporu!

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý dubna 27, 2021

Obrázek: 2021-04/duse-k-web-aktualita.jpg

Petice proti zákazu knihy Dědeček Oge

Milí diváci a příznivci,
ti z vás, kteří viděli u nás v Divadle Kampa představení Dědeček Oge, které vzniklo podle stejnojmenné knížky etnoložky a spisovatelky Pavlíny Brzákové, si jistě uvědomují, jak silný a pro tuto dobu nesmírně cenný a přínosný je to příběh. Možná někdo z vás četl dokonce i knihu či poslouchal její náhravku v podání Jaroslava Duška. A proto vás prosím, pokud s tím vnitřně budete souhlasit, podpořte petici, která se snaží zachránit její vydání v ruském jazyce. Této knize hrozí v Rusku a to doslova a do písmene její likvidace.
Více informací a petici najdete zde.

S láskou, Iveta Dušková

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek dubna 22, 2021

Obrázek: 2021-04/dedecekoge1.jpg

Přímé přenosy před námi

Milí diváci, vytrvale pokračujeme v živém vysílání. Na našich stránkách vždy najdete aktuální program. Nyní se můžete těšit na:
13. 4. Kabaret Pepe a host Michal Hnátek - živý přenos
18. 4. Malá Vizita - živý přenos
9. 5. Malá Vizita - živý přenos
15. 5. Duše K - host bude upřesněn - živý přenos

A už jste viděli toto?
11. 3. Duše K - tentokrát o solfeggio frekvencích s G. Pospíšilem - záznam zde
28. 3. Malá Vizita - záznam zde
5. 4. Duše K - tentokrát s uzdravenými díky učení Bruna Gröninga - záznam zde
13. 4. Kabaret Pepe a host Michal Hnátek - záznam zde

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek dubna 8, 2021

Obrázek: 2021-04/kabaret-vyrez-web.jpg

Přímé přenosy před námi

Milí diváci, pokračujeme vytrvale dále v živém vysílání. Na našich stránkách vždy najdete aktuální program. Nyní se můžete těšit na:
13. 4. Kabaret Pepe a host Michal Hnátek - živý přenos
18. 4. Malá Vizita - živý přenos
9. 5. Malá Vizita - živý přenos
15. 5. Duše K - host bude upřesněn - živý přenos

A už jste viděli toto? 
11. 3. Duše K - tentokrát o solfeggio frekveních s Gabrielem Pospíšilem - záznam zde
28. 3. Malá Vizita - záznam zde
5. 4. Duše K - tentokrát s uzdravenými díky učení Bruna Gröninga - záznam zde

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek dubna 8, 2021

Obrázek: 2021-03/heidi-pokreslena.jpg

Zveme vás na pohádkové soboty

Hurá, POHÁDKOVÉ SOBOTY! Natočili jsme pro vás a vaše rodiny tři oblíbené pohádky, a chceme je zdarma poslat do vašich domovů. Začínáme tento týden:
13. 2. 2021 v 15 hodin: Země je placatá, jinak tě zabiju! - zde
27. 2. 2021 v 15 hodin: Škola Malého stromu - zde
13. 3. 2021 v 15 hodin: Heidi, děvčátko z hor - zde

Další živé "nepohádkové" přenosy najdete zde: 
7. 2. Malá Vizita - záznam zde
14. 2. Duše K - tentokrát o ovlivňování počasí s Radovanem - záznam zde
23. 2. Kabaret Pepe a tentokrát společnej! - záznam zde
11. 3. Duše K - tentokrát o solfeggio frekveních s Gabrielem Pospíšilem - záznam zde
28. 3. Malá Vizita - záznam zde
5. 4. Duše K - tentokrát s uzdravenými díky učení Bruna Gröninga - živý přenos
13. 4. Kabaret Pepe a host Michal Hnátek - živý přenos
18. 4. Malá Vizita - živý přenos

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý února 9, 2021

Obrázek: 2021-03/heidi-pokreslena.jpg

Pokračujeme v krasojízdě živých přenosů

Milí diváci, jak jste si aši všimli, stále nehrajeme. Ale abychom s vámi zůstali v kontaktu, pokračujeme v živých přenosech z Divadla Kampa. 

14. 1. Duše K - tentokrát o tom, jak Žít lehce s Jankem Sedlářem - záznam zde
27. 1. Malá Vizita - záznam zde
7. 2. Malá Vizita - záznam zde
14. 2. Duše K - tentokrát o ovlivňování počasí s Radovanem - záznam zde
23. 2. Kabaret Pepe a tentokrát společnej! - záznam zde

Tipovací soutěž! Tipněte si datum, kdy se naše divadlo znovu otevře. Svůj tip zašlete na kampa@divadlokampa.cz a kdo bude nejblíže reálnému datu otevření, vyhrává 6 volných vstupenek na libovolné představení souboru Cylindr nebo Jaroslava Duška (pouze jeho představení u nás - Malá Vizita nebo Duše K). 

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek ledna 21, 2021

Obrázek: 2021-01/kabaret-vyrez-web.jpg

Kouzelné Vánoce přeje Divadlo Kampa

Milí diváci, milí obyvatelé naší země, planety a možná i vy tam ve Vesmíru, chci vám všem moc poděkovat za podporu našeho malého divadélka na Kampě. Poděkovat za podporu nejen finanční a materiální, ale i tu duchovní a ochrannou. Přestože jsme nemohli skoro celý rok hrát a setkávat se s vámi, cítili jsme vaši přízeň a náklonnost, že vám zkrátka osud našeho divadla není lhostejný. Snažili jsme se vás též alespoň skrze obrazovku potěšit a podarovat. A tato vzájemná podpora a spolupráce je to nejkrásnější, co jsme v tomto roce mohli zažít. V životě je totiž nejdůležitější Bytí a Setkávání.

Kouzelné Vánoce a Nový rok se vším všudy nový vám přeje,
Iveta Dušková a všichni z Divadla Kampa

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý prosince 22, 2020

Obrázek: 2020-12/andelicek.jpg

Prosincová nadílka živých přenosů

Milí diváci, letošní prosinec proběhne v mnoha ohledech nejen v Divadle Kampa dost netradičně. Ale my máme radost, že se nám podařilo vymyslet i tak nabitý program. Budeme pro vás hrát živě z Divadla Kampa a to nejen besedy, ale i vánoční pohádky! 
3. 12. v 15:33 - První dotek: uvedení nové knihy J. Duška a P. Brzákové - záznam zde
3. 12. v 19:30 - Meditativní hudba Indie: sólo pro sitár - záznam zde
6. 12. v 16:00 - Vánoční pohádka o Kapru Karlovi - záznam zde
6. 12. v 19:30 - Malá Vizita - záznam zde
13. 12. v 16:00 - Jak andělíček Koledníček Vánoce prožil - záznam zde
18. 12. v 19:30 - Kabaret Pepe a host Václav Kopta - záznam zde
19. 12. v 19:30 - Duše K - tentokrát s Jiřím Ledvinkou - záznam zde
Přejeme vám poklidnou a meditativní adventní dobu! 

Více

Vytvořeno Pokladna Středa prosince 2, 2020

Obrázek: 2019-12/top-vanocni-001-xl.jpg

Listopad ve znamení živých přenosů

Milí diváci, jak asi sami tušíte, dle aktuálního nařízení vlády se nebudou konat představení do 20. 11. Pokud se budou opatření prodlužovat, budeme vás o tom znovu informovat. 

Ale přinášíme i dobré zprávy! V listopadu budeme vysílat živě ostošest, aby vám bylo doma veseleji. Všechny živé přenosy najdete na našem Youtube kanálu. V neděli 8. 11. od 19:30 Malá Vizita, v pátek 13. 11. od 19:30  Kabaret Pepe - tentokrát narozeninový speciál, v sobotu 14. 11. od 19:30 Duše K - tentokrát o metodě Wima Hofa s instruktory Terezou, Martinou a Jakubem a ve středu 18. 11. od 19:30 Povídání bez obav - besedu Jaroslava Duška, Michala Roškaňuka a Radka ČihákaTěšíme se na vaše oči a uši! 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí listopadu 2, 2020

Obrázek: 2020-10/kabaret-pepe-uvodni-2.jpg

Kabaret Pepe až do vašeho obýváčku

Ano, dalo by se sedět doma a bědovat, ale to nemáme ve zvyku. Radši se vám vloudíme na obrazovky do pohodlí vašich domovů prostřednictvím přímých přenosů. Zveme na Kabaret Pepe, který proběhl živě 19. 10. z Divadla Kampa! Aneb jak říká Petra Bílková: "Když nechce Mohamed ke studánce, musí Pepe do obýváku!" Jejím hostem byl tentokrát klavírní guru Petr Ožana. 

Záznam večera sledujte zde. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek října 16, 2020

Obrázek: 2020-10/kabaret-pepe-uvodni-2.jpg

Divadlo zavřeno 12.10. - 3.11.

Milí diváci, dle aktuálního nařízení vlády se uzavírá Divadlo Kampa a všechna představení se od 12. 10. do 3.11. ruší. Zveme vás tedy ke sledování online přenosů. Prvním z nich je Duše K - tentokrát o lateralitě (leváctví a praváctví) s Lucií Vřešťálovou dne 13.10.2020 v 19:30. Sledovat jej můžete zde. 

Pokladna je od 12. 10. do 3. 11. otevřena v pondělí a středy 14:30-18:30. V úterý a čtvrtky jsme k zastižení pouze telefonicky na čísle 776 44 77 44 v čase 14:30-18:30. 

Moc zdravíme a přejeme vám ze srdce to nejlepší! 

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek října 9, 2020

Obrázek: 2020-03/divadlokampa-002.jpg

Zdravíme vás po prázdninách!

posíláme již tradiční pozdrav ke konci měsíce. Trochu nás již znáte a tak vás asi nepřekvapí, že bychom jen velmi neradi podléhali šíření obav a strachů, které se již pomalu začínají vynořovat. U nás v divadle věříme, že prožívání radosti, niterných pozastavení a příjemných zážitků není nějaký nadstandart, ale právě základ zdravého života a pevného zdraví. A tak vás chceme pozvat k nám do divadla tento podzim ještě o něco srdečněji. 

Hrajeme večerní představení pro dospělé, víkendové pohádky pro celé rodiny a dopolední představení pro školní skupiny. Právě školní představení jsou nejvíce ohrožena, protože školy dostávají doporučení ze všech stran. Rádi bychom tedy pozvali jakékoli skupiny rodin a dětí, které třeba i nejsou zastřešeny žádnou oficiální školou - domluvte se společně a přijďte se k nám rozptýlit a udělat si hezké dopoledne. Nesmíme dopustit, aby oheň pohádkového světa fantazie vyhasnul. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek srpna 28, 2020

Obrázek: 2020-08/divadlokampa-002.jpg

Křest Písniček z Cylindru a soutěž pro básníky!

Milí přátelé Divadla Kampa, zveme vás ke sledování Křestu CD Písničky z Cylindru, který se uskutečnil v pátek 19. 6. 2020. Sledujte záznam a soutěžte! Kdo nám pošle do konce června na kampa@divadlokampa.cz básničku, která obsahujte slova KAMPA, CYLINDR a KOUZLO, může vyhrát obě cédé! Nejlepší básničky milerádi odměníme.

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý června 16, 2020

Obrázek: 2020-06/pisnicky-z-cylindru-web.jpg

Hrajeme naplno od 8. června!

Křičíme do světa, že představení od 8. 6. už nemusí probíhat s rozestupy v hledišti, takže uvolňujeme do prodeje plnou kapacitu sálu. Hurá! Máme pro vás Edith Piaf, Kabaret Pepe, Přicházíme v míru s Jaroslavem Duškem, Divadlo NaHraně pro vás připravilo premiéru Jezebel a Řekni mi něco hezkýho, pro děti o víkendech hrajeme Děvčátko Momo, Školu Malého stromu nebo Jak jsem byl Cyrano.
Naplánujte si k nám návštěvu! 

Více

Vytvořeno Pokladna Středa června 3, 2020

Obrázek: 2020-05/divadlokampa-022-web.jpg

V červnu konečně hrajeme!

Třikrát hurá, v červnu budeme konečně hrát! Ano, sice s omezenou kapacitou a v souladu s hygienickými podmínkami, ale stejně jsme moc rádi. Jak to tedy teď bude? Předprodej na červen zveřejníme v pátek 8. 5. v 16:00. Více o otevření pokladny a podmínkách čtete v této aktualitě. Moc se na vás těšíme!

Více

Vytvořeno Pokladna Středa května 6, 2020

Obrázek: 2020-05/divadlokampa-022-web.jpg

Duše K o těle a páteři

Milí diváci,
v neděli 26. 4. od 19:30 jsme pro nás naplánovali a předtočili Duše K - tentokrát o těle a páteři s MUDr. Richardem Smíškem a StopBolestiZad. Bude se mluvit o zdravém sportování, zdravé škole, kvalitě pohybu, souvislostech páteře a různých onemocněních. Aneb jak říká pan doktor Smíšek: Pravidelné cvičení, život v štěstí promění. Sledujte na tomto odkazu: https://youtu.be/aDQiEajpWYg

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek dubna 24, 2020

Obrázek: 2020-04/duse-k-web-aktualita.jpg

Přejeme vám krásné Velikonoce!

Milí diváci, 
přejeme vám všem předně nádherné velikonoční svátky.
Ať jsou pro nás pro všechny znovuzrozením přirozeného zdraví a síly! Užijte si je v kruhu rodinném a odpočívejte, jak se dá. 

Divadla Kampa je stále uzavřeno - zbylá dubnová představení (13. - 30. 4.) jsou již také zrušena. Divákům, kteří měli zakoupeny vstupenky, se postupně ozveme. 

Nadále pokračujeme alespoň v živých přenosech - v pondělí 13. 4. sledujte v 19:30 živě Duši K - tentokrát o návratu k Otci s Jiřím Ledvinkou. Sledujte zde!

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek dubna 10, 2020

Obrázek: 2020-04/jaro-web.jpg

Oficiální vyjádření ke zrušené Duši K s Milanem Calábkem

Milí diváci, 
podařilo se nám získat vyjádření Ministerstva zdravotnictví a Státního ústavu pro kontrolu léčiv o zrušeném záznamu představení "Malá Vizita & Duše K - tentokrát o koronaviru s Milanem Calábkem" zde dne 15. 3. 2020. Čtěte kompletní vyjádření v této aktualitě (klikněte na Více). Do reportáže zpracoval problematiku odstranění videí Český rozhlas Plzeň. Čtěte a poslouchejte zde.

V tuto chvíli je představení k poslechu v audio podobě zde a k vidění zde. Zde jsou k dispozici psané dokumenty od pana Milana Calábka: dokument z 10. 3.dokument z 18. 3.dokument z 22. 3., a dokument z 1. 4.

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí března 30, 2020

Obrázek: 2020-03/dusek-15-03.jpeg

Pozdrav od paní ředitelky

Milí naši diváci, příznivci a přátelé,

doba je náročná a není snadné se vyznat ve všem, co k nám teď přichází. Spoustu věcí nemůžeme ovlivnit, ze spousty událostí máme strach a jsme zmatení. A tak se ptáme, co dělat, komu věřit, proč se to všechno děje? Odpovědí je hodně, některé v nás budí naději, jiné způsobují strach, či nás vhání do vzteku a bezmoci. Chtěla bych se s vámi podělit o zážitek, který jsem měla 21. března... (čtěte více rozkliknutím této aktuality)

Praktická poznámka o programu na květen: Dnes se měl na webových stránkách objevit předprodej na měsíc květen. Prozatím jej nespouštíme a vyčkáváme na další pokyny. O případném obnovení programu vás budeme samozřejmě okamžitě informovat. 

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota března 28, 2020

Obrázek: 2020-03/divadlokampa-002.jpg

Záznam představení Duše K o koronaviru

Milí diváci, 
rádi bychom podali stručnou zprávu o záznamu představení "Malá Vizita & Duše K - tentokrát o koronaviru s Milanem Calábkem" zde dne 15. 3. 2020. Záznam byl umístěn na youtube kanál Divadla Kampa, jako vždy po živém přenosu. Bohužel před dvěma dny youtube tento záznam odstranil s vyjádřením, že porušuje "pravidla komunity". Poté bylo smazáno i ze Seznam TV a v tuto je k poslechu pouze v audio podobě zde. Zde také necháváme dále dostupné alespoň psané dokumenty od pana Milana Calábka: najdete zde a aktualizaci textu z 18.3. zde a 22.3. zde. 

Více

Vytvořeno Pokladna Středa března 25, 2020

Obrázek: 2020-03/dusek-15-03.jpeg

Divadlo zavřeno. Zveme vás ke sledování živých přenosů!

Milí diváci, máme nemilé noviny. Dle aktuálního nařízení vlády se uzavírá Divadlo Kampa a všechna představení se na nejméně 30 dní ruší. Zveme vás však ke sledování živých přenosů, které budeme průběžně pořádat. O jejich konání se dozvíte zde v aktualitách a také na facebooku Divadla Kampa. Prvním z nich byla Malá Vizita a Duše K v jednom - tentokrát o koronaviru s Milanem Calábkem. Záznam již není bohužel dostupný ke shlédnutí online. Dokumenty v psané podobě od pana Calábka najdete zde a aktualizaci textu z 18.3. zde a 22.3. zde. 

Zdraví a dobré náladě zdar!

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek března 12, 2020

Obrázek: 2020-03/divadlokampa-002.jpg

Divadlo Kampa je otevřeno!

Milí diváci, naše malé divadlo s nízkou kapacitou je otevřeno! Jelikož se nás netýká zákaz o rušení akcí nad 100 účastníků, srdečně vás v rámci rozptýlení zveme do našeho divadla. Rodiče s dětmi zveme také na uvolněná školní dopolední představení - Heidi, děvčátko z hor dne 16. 3. v 10:00 a Jémine, jémine, masopust pomine dne 18. 3. v 10:00. Cena vstupenek zůstává stejná jako pro školní skupiny, takže je to výjimečná příležitost! Přejeme hodně zdraví a trpělivosti. 

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý března 10, 2020

Obrázek: 2020-03/ctverec-aktualita.jpg

Jémine, jémine, masopust pomine

Máme nové představení a do premiéry už je jen krůček! O čem bude? O tom, jaké zvyky a písně k patří k masopustu, co jsou magické neděle a jak naše prababičky a pradědečkové čarovali, aby přivolali jaro. Vezmeme buben, basu a housličky a budeme tancovat, zpívat a veselit se... 
Poprvé 15. 3. 2020 v 16 hodin. 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí března 9, 2020

Obrázek: 2020-03/medved-kopie.jpg

Dvě derniéry a jedna premiéra v březnu

Milí diváci, v březnu jsou před námi dvě derniéry - BlaŽenka dne 10.3. a Neskonalá dne 19.3. Nenechte si ujít! Ale také máme jednu novinku a to představení pro děti o masopustním veselí s názvem Jémine, jémine, masopust pomine, které má premiéru 15.3. Čtěte více a buďte u toho s námi!  

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý ledna 28, 2020

Obrázek: 2020-01/1580218491_blazenka-web.jpg

Otevírací doba o Vánocích 2019

Milí diváci, prosíme o pozornost - pokladna divadla je uzavřena 20.12.2019 - 5.1.2020. Mezi svátky se na nás prosím obracejte pouze prostřednictvím emailu. Přejeme vám krásné svátky a ještě krásnější vstup do Nového roku! 

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí prosince 16, 2019

Obrázek: 2019-12/top-vanocni-001-xl.jpg

První recenze na nový Kabaret Pepe

"Herečka Petra Bílková si vás získá, ať chcete, nebo ne. Kromě hereckého talentu je skvělá hudebnice, sportovkyně a nově ještě řezbářka, ale přesto je naprosto skromná a přirozená. Určitě si nenechte v Divadle Kampa ujít její autorskou novinku Kabaret Pepe, budete nadšeni."

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí prosince 2, 2019

Obrázek: 2019-12/kapepe-6.jpg

Velký úspěch v našem malém divadle

Rádi bychom touto cestou moc poblahopřáli Vandě Hauserové, která se v letošních Cenách Thálie probojovala se svou Edith Piaf do širších nominací za ženský výkon. 

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý října 1, 2019

Obrázek: 2019-10/1569929505_57464870-10216442844656448-2190061441216675840-o.jpg

Podzim je tu!

Vážení a milí diváci, nyní již zcela jistě vstupujeme do pravého a nefalšovaného podzimu. Proto bychom vás rádi pozvali k nám do divadla, ohřát se na těle i na duši. V listopadu pro vás chystáme novinku s výbornou herečkou a hudebnicí Petrou Bílkovou.

Více

Vytvořeno Pokladna Sobota září 28, 2019

Obrázek: 2019-10/duchanson.jpg

Zdravíme vás po prázdninách

Milí diváci, zdravíme vás po prázdninách! Doufáme, že jste si krásně odpočinuli a zažili napínavá dobrodružství. Divadlo Kampa je zpět v nové energii a proto vám můžeme prázdniny trochu prodloužit - zveme k nám do divadla každého, kdo hledá ať už příjemný odpočinek, nebo dobrodružství. To vše umíme na jevišti zařídit!

Pokladna je pro vás znovu otevřena od 9. 9. klasicky pondělí až pátek v čase 14:30 - 18:30. 

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek srpna 29, 2019

Obrázek: 2019-08/1567069308_heidi-aktualita.jpg

Konec sezony a letní provoz

"Milí diváci, sezóna 2018/2019 pomalu končí a nám i vám začíná léto a s ním spojené prázdniny. Zveme vás do našeho divadla ještě v květnu a červnu, než se úplně zabydlíte na teráskách restaurací a víkendových chatách. Poté nás čeká lenošení, nabírání sil a slunečních paprsků, a možná i nějaké to plánované či nečekané dobrodružství. Tak si vše plnými doušky užijme, ať nás štěstí a dobrá nálada neopouští a ať se zase všichni ve zdraví a spokojenosti navrátíme domů. Protože v září pro vás divadlo znovu otevřeme. " Iveta Dušková, ředitelka
Přes prázdniny je pokladna a kancelář zcela uzavřena. V tuto dobu jsou platby a rezervace možné pouze přes internet se zasláním e-vstupenky. 

Více

Vytvořeno Pokladna Neděle dubna 28, 2019

Obrázek: 2019-05/1558952633_ivetka.jpg

Dobrý den milí diváci,

rádi bychom vás upozornili, že představení Budu všude kolem tebe před sebou má v dubnu derniéru. Ale něco nového jej i střídá - těšíme se na nové pohádkové představení Heidi, děvčátko z hor v režii Ivety Duškové, které už 7. 4. a 28. 4. potěší první děti a dospělé diváky.

Těšíme se na vás v jarních dnech! 

Více

Vytvořeno Pokladna Čtvrtek února 28, 2019

Obrázek: 2019-02/budu-vsude-web.jpg

Premiéra pohádky Heidi, děvčátko z hor

Příběh malého děvčátka Heidi, které svou opravdovostí, upřímností, láskou a radostí, dokáže otevírat i ta nejzatvrzelejší srdce. Dramatizaci podle knížky Johanny Spyriové vytvořila Iveta Dušková.

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí ledna 28, 2019

Obrázek: 2019-01/1548687009_heidi-hlavicka.jpg

BRUTÁLní trojice Divadla NaHraně

Pražské Divadlo NaHraně uvede 1. prosince 2018 v Divadle Kampa v české premiéře úspěšnou hru velšského dramatika Garyho Owena Brutál. V překladu Pavla Dominika a v režii Jiřího Š. Hájka se představí Hynek Chmelař, Ondřej Novák a Matouš Zah.

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý listopadu 27, 2018

Obrázek: 2018-12/brutal-web.jpg

Lásky, zklamání, nevěry…

Lásky, zklamání, nevěry… Dřív to žena sice schovala pod dlouhou sukni, což naše babičky říkávaly, ale trápily se tím stejně jako dnes my, které to řešíme a netutláme to....

Více

Vytvořeno Pokladna Úterý listopadu 6, 2018

Obrázek: 2018-11/babicky-036.jpg

Premiéra Babiček od Vlaďky Kužílkové

Netrpělivě očekávaná premiéra je na spadnutí. 22. 10. 2018 se poprvé odehrají Babičky, představení upletené jako cop na naše předky, babičky, prababičky...

Více

Vytvořeno Pokladna Pondělí října 22, 2018

Obrázek: 2018-10/babicky.jpg

Byla jednou jedna žena...

"Šanson je vlastně příběh, a ten musí být takový, aby mu lidé věřili. Musí rvát srdce, a naříkat, to je můj žánr." Edith Piaf

Více

Vytvořeno Pokladna Pátek září 28, 2018

Obrázek: 2018-09/edith-piaf-web-1.jpg

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením (Divadla Kampa i Divadla Na Maninách)

   

776 44 77 44 (po - pá 10.00 - 13.00)
rezervace@divadlokampa.cz

   

o prázdninách pouze prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz