Program na září & podpora Jaroslava Duška

Milí diváci,  

léto je v plném proudu a s ním i tzv. okurková sezona, kdy se zdánlivě nic neděje. Nejlepší čas na načerpání síly, vydechnutí a odpoutání se od starostí a stresu, zkrátka pěkně a vydatně si odpočinout. Divadlo také odpočívá, ale jen tak napůl, protože už dnes vám chceme nabídnout předprodej na měsíc září - objeví se na webu v 16 hodin. Přijměte tedy pozvání do našeho milého malého prostoru na Malé Straně do Divadla Kampa. Těšíme se na vás možná o trochu více než obvykle, protože jednání o budoucnosti našeho divadla je stále v procesu a my ještě nevíme, zda i po Novém roce budeme moci s radostí a pro radost pro vás hrát. Zatím víme, že do konce roku 2023 zůstáváme. Takže kdo doposud váhal a některá naše představení neviděl, přijďte a podpořte, prosím, naše tvůrčí snažení.

A na závěr jen krátký komentář k aktuální mediální bouři kolem rozhovoru Dušek - Strakatý. Jsme na straně Jaroslava Duška, chtělo by se napsat. Ale to bychom museli uvažovat tak, že existují nějaké “strany”, které proti sobě stojí. Ale takto to vnímat nechceme. Raději chceme, aby si každý sám za sebe, se svou zkušeností a svým životním příběhem, udělal názor sám. Pokud vás věc zajímá, zkuste najít alespoň delší výsek rozhovoru nebo jeho přepis, nevolte prosím svůj názor na základě novinového titulku.
Budete s Jaroslavem souhlasit? V pořádku.
Nebudete s Jaroslavem souhlasit? Také v pořádku.

Bohužel jakási souhra okolností, možná nudnost okurkové sezóny, možná strach z vlastní odpovědnosti, možná i důležitost tématu či jakákoli jiná příčina způsobila, že ohromný počet lidí pocítil nutkání se VYJÁDŘIT. Což způsobilo dle našeho názoru zbytečnou vlnu nenávistných nebo dehonestujících komentářů.
Zároveň to ale přineslo úžasná svědectví o uzdravení, které nám posíláte jako formu podpory Jaroslavových slov, a to je něco, co všechnu pachuť nenávisti překoná.

Ještě jednou vám přejeme krásné léto plné dobrodružství, ale i tichých a hřejivých chvil uprostřed svých nejmilejších.
Ať žije život se vším svým tajemstvím!

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)