Poutě na posvátná místa s Kogi

Domorodí lidé kmene Kogi budou s námi pracovat na posvátných místech s mimořádným významem pro naši zemi a celý svět. Prostřednictvím poutí nabízí možnost naučit se, jak o ně pečovat. Na takových místech síly se odpradávna naši předkové scházeli a v tom pokračujeme i my. Jsou to místa skupinových setkání, ale i tichého usebrání a naslouchání, co je třeba udělat, aby naše životy a naše země byly ve zdravé rovnováze. Tato místa mají zásadní vliv na větší celky a jejich propojení není omezeno hranicemi zemí nebo kultur.

Dokument pdf ke sdílení zde. Více o projektu zde a možnost podpory zde. Kalendář jednotlivých akcí a setkání zde. 

Z celého putování vznikne dokument, který naváže na celosvětově známé již natočené dokumenty o práci kmene Kogi - Aluna a Vzkaz ze srdce světa, které natočilo BBC. 

Nadační fond Mosty - Puentes se věnuje práci s krajinou a tradiční spiritualitě.
Pečujeme o posvátná místa, která působí daleko za hranice kraje i naší země. To k nám zavolalo domorodé lidi kmene Kogi z Kolumbie, kteří jsou pověřeni posílit most mezi kulturami, předat nám učení  péče o zemi a o život jako takový. Jejich hlavním impulsem k cestě přes moře  je právě celková harmonizace a péče o linie země. Oni vnímají tyto linie jako žíly života veškeré přírody.

V červenci a srpnu s nimi připravujeme několik poutí na významná místa Moravy a Čech. Lidé kmene Kogi u nás budou pobývat a pracovat 119 dní. Během července a srpna společně navštívíme místa v naší zemi, která jsou významná pro udržení rovnováhy a mají dosah i mimo území České republiky. K této práci se váží finanční náklady na cesty a život Kogi u nás.  
 
Mamo Kunshemakú Kakamukua Nuguetuga je léčitel, Mamo Awisen Awimakú Kakamukua Nuguetuga pracuje s aktivací mysli a její očistou, Saga Mawekūn Shenshina Ulaka pracuje s hlasem a hudebními nástroji pro propojení s veškerým životem,  Mamo Rumazhi  Kakamukua Sundekama je hudebník a propojuje staré učení s novou generací. Jsou z rodiny Mamo Shibūlata, který je jedním z aktérů filmu Aluna.
 

  • Můžete nás podpořit zadáním jednorázového anebo trvalého příkazu na účet NF Mosty – Puentes 2801403810/2010
  • Nebo přímou účastí na setkáních -odpolední setkání Kogi, Jardy Duška a Moniky Michaelové se uskuteční 24. září v rámci festivalu Avatar v Plzni

Krajinnou prací se zlepší kvalita života. I toho vašeho.
Děkujeme, že to chápete a připojíte se i tak, že darujete finanční příspěvek.


Pro osobní setkání a účast sledujte náš web. 
 

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)