Předprodej na květen

Milí naši diváci,  

každý měsíc, vždy 28. vám posíláme naši nabídku divadelních představení, koncertů, besed i pohádek, abychom vás přilákali k nám do divadla. A já si uvědomuji, jak jsem šťastná, že tak můžeme činit. A že to, že pro vás ještě stále můžeme hrát a sdílet s vámi naši tvorbu, není tak samozřejmé. Proto si nesmírně vážíme vaší přízně, vaši chuti vytvářet spolu s námi zde v Divadle Kampa mikrosvět, kde vládne radostná tvořivost, soucit k obyčejnému lidství, svoboda v tom nejvyšším smyslu poznání a pokora k tajemnému veškerenstvu.

Je jaro a to přináší probuzení a nový začátek. Tak jej přijměme s odvahou a nadějí, že svět je nádherný a že jsme to my a naše pozornost, kdo jej můžeme takový stvořit.

A co na vás v tom májovém čase, čase lásky čeká: Nachystali jsme pro vás premieru nového divadelního představení Ať včely bzučí a lvi řvou! Fantasmagorická férie, ne nepodobná improvizaci, vás zavede o století zpět a vy budete svědky zrození mystického enfant terrible Alejandra Jodorowského. Na motivy jeho knihy „Kdeže ptáče nejlíp pěje“ ji ztvární dvojice spřátelených souborů - soubor Ujeto a soubor Cylindr.

Tak tedy: Slyšte, slyšte, dne 28. 3. v 16 hodin na webu Divadla Kampa odtajňujeme předprodej na měsíc květen! 

Zdraví vás, 
Iveta Dušková, ředitelka

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)