Program na listopad

Milí diváci,

rádi bychom vás upozornili, že dnes v 16 hodin odtajňujeme program a předprodej na měsíc listopad. Buďte u toho s námi a rezervujte si místa na svá oblíbená představení, protože se před námi pomalu rýsují poslední tři měsíce ve stávajícím kouzelném divadelním prostoru na Malé Straně

Rádi bychom všem poděkovali za tipy na potenciální nové prostory, které jste posílali. Prozatím pro vás nemáme žádné konkrétní informace o našem novém působení, ale jednání s různými divadly jsou v procesu a my doufáme, že ta správná cesta se před námi brzy otevře. 

V listopadu tu máme tradiční podzimní akce. První z nich je Noc divadel, která proběhne v sobotu 18. 11. a bude se konat již po jedenácté! Program bude v celé republice zveřejněn v druhé půlce října, ale my můžeme prozatím alespoň nalákat na bohatou divadelní nadílku zcela zdarma. Těšíme se na vás! A také dvě tradiční charitativní akce Benefice Lemniskáta a Rolnička si koleduje, jejichž program je již neodmyslitelně spojen s dražbou krásných uměleckých předmětů a Jaroslavem Duškem.

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením ( Divadla Kampa 

Divadla Na Maninách )

tel. 776 44 77 44 (po - pá 10:00 - 13:00)
e-mail: rezervace@divadlokampa.cz

prázdniny - prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz