Program na březen

Milí diváci,  
je tu opět 28. a my v programu již pomalu koukáme do nedaleké jarní budoucnosti! Dnes v 16 hodin se na webu objeví předprodej na měsíc březen, tak to nepropásněte! 

Na co se můžete těšit?

V únoru jsme díky tomu, jak jste nás hezky vyprodali, přidali ještě jedno představení Edith Piaf: Dnes nechci spát sama, a to 27. 2. od 19.30. Přijďte se ponořit do světa hořkosladkých šansonů na představení, na které někteří diváci přišli už i pětkrát. A výslovnost textů chválí i profesorky francouzštiny!

Víte, jaké jsou magické neděle a jak naše prababičky a pradědečkové čarovali, aby přivolali jaro? Vše o jarních a masopustních zvycích se dozvíte v novém rodinném představení Jémine, jémine, masopust pomine! V premiéře uvedeme 6. 2. od 16 hodin a poté vás zveme o dalších jarních víkendech. A prozatím alespoň napovíme, jak se ty magické neděle jmenují: černá, pražná, kýchavá, družebná, smrtná a květná. 

Hodně jste se nás také ptali na Budu všude kolem tebe. Jedná se o příběhy žen-matek, které ztratily své děti. Navzdory nelehkému tématu se jedná o představení, které oslavuje život a respektuje odchod. Jelikož věříme, že právě toto je rovnováha, kterou je třeba v dnešní době ctít, zveme o to srdečněji - představení se koná 7. 3. od 19.30

Na jaře oprášíme také divácky oblíbenou klasiku Annu Kareninu, kterou uvedeme jednou v březnu 12. 3. od 19.30 a jednou v dubnu. Vášnivý příběh o niterné podstatě lásky v dramatizaci a režii Ivety Duškové.

Zveme na školní představení!

Rádi bychom vás pozvali také na dopolední představení pro školy. Není nutné být pouze výhradně školní skupina - pokud jste maminka / tatínek / babička / tetička se skupinou dětí, co chce přijít na dopolední představení ve všední den, jste také vítáni! Kompletní program dopoledních představení najdete zde.

Aktuálně zveme na nevyprodanou Heidi, děvčátko z hor dne 9. 2. od 10 hodin nebo na Jmenuji se Orel dne 23. 2. od 10 hodin. Rezervace míst probíhá individuálně přes paní Vlaďku Kužílkovou na emailu prodeti@divadlokampa.cz.  

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením ( Divadla Kampa 

Divadla Na Maninách )

tel. 776 44 77 44 (po - pá 10:00 - 13:00)
e-mail: rezervace@divadlokampa.cz

prázdniny - prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz