Kde nás v novém roce najdete?

Milí diváci, příznivci, podporovatelé a přátelé,

blíží se prosinec, poslední měsíc, kdy pro vás budeme zde na Kampě hrát.

Věřím, že si ty poslední chvíle společně a s radostí užijeme. A proto vybírejte z naší adventní nabídky. Jsou nachystány vánoční pohádky ať už o kouzelném Kapru Karlovi nebo popleteném Andělíčkovi Koledníčkovi. Přijďte se též dojímat či zasmát na naše večerní představení. Vaše divácká podpora je pro nás velkou vzpruhou, abychom vše, co nás po Novém roce čeká, zvládli.

A co nás tedy čeká? LEDEN bude ve znamení stěhování a proto děkujeme všem, kteří nabídli pomocnou ruku. Máme váš dlouhý seznam a včas se vám ozveme. 

Ale abyste se úplně nenudili a nezapomněli na nás, na LEDEN jsme pro vás nachystali několik akcí, které najdete v programu na webu dnes 28. 11. od 16 hodin! 

A od ÚNORA už bychom chtěli naplno rozjet celý náš repertoár jak pro děti, tak i pro dospělé, jak pro školy, tak i pro veřejnost. 

A teď ta nejdůležitější informace, kde nás od ÚNORA najdete? Najdete nás v Divadle Na Maninách v Holešovicích, kde jsme s paní ředitelkou Kateřinou Duškovou domluvily hostování. Věřím, že nás nebude spojovat jen stejné jméno, ale i podobný nekomerční přístup k divadlu a k naší tvorbě. Divadlo Na Maninách je sice několinásobně větší než zde na Kampě, ale my věříme, že díky vám a naší tvorbě se nám podaří zaplnit i tento prostor. Na konci roku už budeme mít ferman i s pozvánkou do tohoto nového prostoru.

A nejen to, některé naše akce bude hostit též kulturní centrum Velký Mlýn v Libni, který máte možnost okouknout již 9. prosince. Budeme tam pro vás hrát Ronju, dceru loupežníka (vstupenky zde) a Duši K (vstupenky zde). Abyste neměli zmatek v tom, kde se které představení koná, budeme u každého pečlivě zvýrazňovat tyto informace. 

V prosinci nás na pokladně Divadla Kampa na Malé Straně najdete do 19. 12. 2023. V lednu budeme fungovat spíše online a stěhovat se, a osobně nás na pokladně zastihnete pouze po domluvě.

Každý nový začátek je výzvou a zkouškou naší životaschopnosti. A my věříme, že s vámi, s našimi fanoušky a podporovateli to i přes počáteční komplikace zvládneme.
Děkujeme vám všem za vaše finanční dary, za vaši morální a duchovní podporu.
Moc si toho vážíme a díky tomu míříme dál a já věřím, že když dokážeme opustit onu pochybnou komfortní zónu, tak se před námi objeví nové lepší a tvořivější obzory.
Držme si navzájem palce! Užijme si tajemně kouzelný advent, utišme neklidnou a bázlivou mysl a zahnízděme se v láskyplné krajině srdce. To je teď to nejdůležitější.

Těšíme se na vás i vaše dítka!
S láskou, Iveta Dušková

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením ( Divadla Kampa 

Divadla Na Maninách )

tel. 776 44 77 44 (po - pá 10:00 - 13:00)
e-mail: rezervace@divadlokampa.cz

prázdniny - prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz