Předprodej na říjen

Milí naši diváci,  

mám pocit jako bych k vám promlouvala před chvílí. Pamatujete se? Přála jsem vám krásné prázdniny. A ejhle, ty pomalu končí a přichází září a s ním nová divadelní sezona. U nás v Divadle Kampa už jedenáctá! Co asi přinese? Neumím věštit z koule, tak vám nemohu říct, co se bude dít a zda zase někdo nebude chtít dokazovat svou moc a důležitost tím, že bude přikazovat, zakazovat, zavírat a strašit. 

Ale jedno vám přece jen slíbím, že my v divadle Kampa se pokusíme řídit zákonem, který stojí nad těmi všemi pozemskými a to je vesmírný Zákon Lásky a Harmonie. A v duchu tohoto zákona pro vás budeme i hrát. 

Nebojte se a přijďte do našeho svobodného prostoru. Nepotřebujete nic jiného než si zakoupit vstupenku a společně s ostaními zažít magické tady a teď. Dnes 28. 8. v 16 hodin se na webu zobrazí předprodej na měsíc říjen!

Moc se na vás na všechny těšíme!

S láskou Iveta Dušková

POKLADNA

Pokladna bude pro vás otevřena od 6. 9. 2021. Najdete nás zde opět pondělí - čtvrtek v čase od 14.30 do 18.30. Online nákupy vstupenek a rezervace běží pořád na webu Divadla Kampa. 

PŘEDSTAVENÍ PRO ŠKOLY

Od října opět hrajeme pro školy! Zveme všechny školní skupiny k tomu, aby opět utužily kolektiv společným zážitkem. V říjnu hrajeme představení Ronja, dcera loupežníka, Heidi, děvčátko z hor, Škola Malého stromu a v nabídce je také zbrusu nové představení o slepičce zachráněné z klecového chovu, která zažívá dobrodružství na jihočeském dvorku, Jmenuji se Orel. Kompletní nabídku najdete zde: divadlokampa.cz/pro-skoly

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)