Program na duben

Milí diváci, 

ten čas uhání jak na kolotoči. Je tu jaro a s ním i naše dubnová divadelní nabídka, kterou posíláme z našeho nového domova z Divadla Na Maninách, kde už od února sídlíme. Program na duben se objeví na webu dnes 28. 2. v 16 hodin!

Musím říct, že po počátečním oťukávání nás prostor divadla přijal vlídně a že to zde našim představením opravdu sluší. Soudím tak dle ohlasů diváků, kteří nás zde navštívili a kteří byli velmi spokojeni. Ano, divadlo je prostornější a zázemí pro diváky mnohem pohodlnější. Tímto vás všechny do tohoto nového prostoru zvu, ať nasytíte svou duši naší divadelní kampovskou poetikou, ale i třeba na baru své tělo výbornými obloženými chlebíčky, které tak nějak k tradici divadla patří. Přiznávám se, že i já je občas ráda smlsnu.

Moc se na vás těšíme a krásné předjaří přejeme!
Iveta Dušková

PRO JISTOTU - KDE HRAJEME:

Většinu představení nově hrajeme v Divadle Na Maninách na adrese Na Maninách 32a, Praha 7 - Holešovice (zastávka Maniny tramvaje 1, 6, 14, 17, 25 nebo Dělnická tramvaj 12).

Některé výjimečné akce se budou konat v Kulturním centru Velký Mlýn na adrese U Českých loděnic 40, Praha 8 - Libeň (zastávka Libeňský zámek tramvaj 3, 6, 8, 10, 13). Tyto akce budou v programu vyznačeny.

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením (Divadla Kampa i Divadla Na Maninách)

   

776 44 77 44 (po - pá 10.00 - 13.00)
rezervace@divadlokampa.cz

   

o prázdninách pouze prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz