Zdravíme vás po prázdninách!

Vážení a milí diváci,

posíláme již tradiční pozdrav ke konci měsíce. Doufáme, že jste si vychutnali prázdniny se vším, co k nim pro vás patří, a že si ještě užijete krásné září plné slunce. Máme před sebou opět start nové sezóny a jsme tak trochu v očekávání, co vlastně tato sezóna přinese. 

Trochu nás již znáte a tak vás asi nepřekvapí, že bychom jen velmi neradi podléhali šíření obav a strachů, které se již pomalu začínají vynořovat. U nás v divadle věříme, že prožívání radosti, niterných pozastavení a příjemných zážitků není nějaký nadstandart, ale právě základ zdravého života a pevného zdraví. 

A tak vás chceme pozvat k nám do divadla tento podzim ještě o něco srdečněji. Každý má samozřejmě svobodnou volbu rozhodnout se, jak se k celé aktuální situaci postaví. Ale ty z vás, kteří nemají obavy, nebo návštěvou divadla neriskují, srdečně zveme a slibujeme, že se o vaši imunitu postaráme tak, jak to umíme - smíchem, dojetím, prožitkem a radostí. 

Hrajeme večerní představení pro dospělé, víkendové pohádky pro celé rodiny a dopolední představení pro školní skupiny. Právě školní představení jsou nejvíce ohrožena, protože školy dostávají doporučení ze všech stran. Rádi bychom tedy pozvali jakékoli skupiny rodin a dětí, které třeba i nejsou zastřešeny žádnou oficiální školou - domluvte se společně a přijďte se k nám rozptýlit a udělat si hezké dopoledne. Nesmíme dopustit, aby oheň pohádkového světa fantazie vyhasnul. 

Pokladna se pro vás otevírá v pondělí 7. září a otevírací doba je klasicky od pondělí do čtvrtku v čase 14.30 - 18.30. Těšíme se po dlouhých prázdninách na vaše návstěvy!

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením ( Divadla Kampa 

Divadla Na Maninách )

tel. 776 44 77 44 (po - pá 10:00 - 13:00)
e-mail: rezervace@divadlokampa.cz

prázdniny - prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz