Vánoční příběhy a program na prosinec

Milí diváci,  

je tu opět předprodej, tentokráte na prosinec! To už jsou skoro slyšet rolničky, že? Dnes 28. 10. v 16 hodin se vše objeví na webových stránkách, buďte u toho! 

Rádi bychom vám popřáli krásné podzimní usebrání se a zpomalení. A když jsme u toho, také vás a vaši rodinu pozvali k vyprávění příběhů v našem divadle a strávení společného adventního času. V nabídce jsou již tradičně dvě nestárnoucí vánoční klasiky: 

Vánoční pohádka o kapru Karlovi, ve které se dozvíte, jak se tráví Vánoce u indiánů, u Laponců nebo v Polynésii... Příběh o kapru Karlovi, kocouru Bubinovi a paní Ludmilce Houskové je pohádkovým vyprávěním, ve kterém nebudou chybět koledy a ve kterém spolu s herci může diváctvo obeplout celý svět. Hrají Agáta Dušková, Pavla Drtinová, Petra Bílková, Vojtěch Duřt / Maxmilián Hruška. Vhodné pro děti od 4 let.

V pohádce Jak andělíček Koledníček Vánoce prožil se zase dozvíte vše o vánočních dnech a zvycích, které k těmto svátkům patří. Jestlipak víte, kdo je andělíček Koledníček? Je to takový malý a trochu popletený andílek, který vás zavede do středověku. V této době se Vánoce slavily úplně jinak. A právě o tom vám budeme vyprávět. Provedeme vás Vánocemi den po dni, ukážeme vám spoustu zvyků a budeme hrát na středověké nástroje. Budete-li chtít, můžete si i vy takový středověký hudební nástroj vyzkoušet! Hrají Vlaďka Kužílková, Marcela a Karel Jakoubkovi. Vhodné pro děti od 4 let.

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADNY

Pokladna v divadle bude otevřena do čtvrtku 22. 12. včetně. Po Novém roce opět otevíráme ve středu 4. 1. 2023 a to klasicky od pondělí do čtvrtku 14.30 - 18.30. Samozřejmě mezi svátky je dále možné nakupovat vstupenky online na webu, jen vaše dotazy na emailu budeme vyřizovat méně svižně. 

ČASY VÍKENDOVÝCH POHÁDEK - JAK TO BUDE V PROSINCI?

Poslední dobou se nás diváci ptají, jak je to s časy začátků víkendových pohádek. V sobotu hrajeme pohádky dvě - jednu pro menší děti, ta začíná v 15 hodin a tu pro větší v 18 hodin. V neděli hrajeme jen jednu od 16 hodin, to abyste nemuseli spěchat od nedělního oběda a všechno v poklidu stihli. 

Pozor, první prosincový víkend 3. - 4. 12. bude ještě v tomto "normálním" režimu a další dva víkendy už hrajeme takzvané dvojáky - tedy v soboty i neděle vždy od 14 a 16 hodin! 

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)