Kabaret Pepe až do vašeho obýváčku

Ano, dalo by se sedět doma a bědovat, ale to nemáme ve zvyku. Radši se vám vloudíme na obrazovky do pohodlí vašich domovů prostřednictvím přímých přenosů. Zveme na Kabaret Pepe, který proběhl živě 19. 10. z Divadla Kampa! Aneb jak říká Petra Bílková: "Když nechce Mohamed ke studánce, musí Pepe do obýváku!"

A ještě vám k tomu všemu vzkazuje: "Milí diváci, moc mě mrzí, že vás nemůžu pozvat k nám do divadla, ke stolečku se svíčkou a sklenkou vína. Ale když si takovou pohodu uděláte doma, můžu vám k ní nabídnout trochu té hudby, poezie, mluveného slova, humoru, nápadů dobrých i ještě lepších a nepřijdete ani o mého skvělého hosta. Zkrátka a dobře, rozhodli jsme se (a myslím, že dobře), že budeme Kabaret Pepe vysílat živě k vám domů. Stojí to za to a má to smysl. Je to pro mě výzva, je to nová možnost, tak to cítím, a proto do toho jdu. Zahraju vám několik svých písní, povyprávím pár příběhů skutečných i takových, které se nikdy nestaly a věřím, že i skrzevá ty obrazovky až k vám doletí aspoň kousek radosti, který do toho kabaretního štrůdlu přimíchám."

A Petra na to nebyla sama, na jevišti tentokrát přivítala hosta Petra Ožanu, který, jak sama říká, je bez přehánění její klavírní guru! To, co dokáží jeho prsty vykouzlit na černobílé klaviatuře, o tom si prý její prsty mohou jen nechat zdát. Hraje s neskutečnou lehkostí a citem. A ta technika?! No, co vám budeme povídat. Pojďme si to prostě poslechnout!

Záznam večera sledujte zde. 

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)