Divadlo Kampa nově Na Maninách!

Milí naši nejvěrnější diváci, 

dnes 28. 12. v 16 hodin spouštíme předprodej na měsíc únor a poprvé to bude předprodej do NOVÉHO PROSTORU! Od února 2024 pro vás bude Divadlo Kampa hrát v DIVADLE NA MANINÁCH! Adresa: Na Maninách 32a, Praha 7 - Holešovice.

Postupně budeme Na Maniny přesouvat naše sídlo společnosti, doručovací adresu atd. Bude se tak dít během měsíce ledna, takže je možné, že ještě během ledna na některých místech (webu, vstupenkách apod.) ještě uvidíte naši starou adresu Nosticova 2a, či Újezd, na této adrese však už žádná představení hrát nebudeme!

Omluvte prosím případné komplikace v přechodném období, vše bude pro nás nové, tak mohou nastat chyby nebo nejasnosti. Na repertoáru budou téměř všechny vaše oblíbené večerní pořady od Duše K přes naše vyhlášené dramatizace až po naší osobitou autorskou tvorbu. Děti se mohou zase těšit na své pravidelné pohádky a příběhy, které pro vás skoro každý víkend budou nachystané.

Protože ne každý víkend bude v Divadle Na Maninách volno pro naši pohádkovou tvorbu, budeme některé víkendové pohádky uvádět také v překrásném KULTURNÍM CENTRU VELKÝ MLÝN! Adresa: U Českých loděnic 40, Praha 8 - Libeň. Sledujte tedy vždy bedlivě informace o každém představení, kde a od kolika hodin se hrají.

INFORMACE O POKLADNĚ

Pokladna Na Maninách je pro vás fyzicky otevřená vždy hodinu před každým představením Divadla Kampa. V tomto čase můžete vyzvednout jak rezervace na představení, které se ten den koná, tak jakékoli jiné vstupenky či dárkové poukazy. 

V lednu je možné vyzvednout vstupenky osobně na našem starém působišti Nosticova 2a, Praha - Malá Strana, ale pouze po předchozí domluvě!

Nově pro vás budeme k dispozici na telefonu v pondělí - pátek v čase 10 - 13 hodin a hodinu před každým představením Divadla Kampa. V tomto čase můžete volat klasicky na tel. +420 776 44 77 44. 

Na e-mail rezervace@divadlokampa.cz pište samozřejmě kdykoli, odpovíme vám co nejdříve. 

DĚKUJEME ZA VAŠI PŘÍZEŇ!

Věříme, že se nám podaří nový prostor zabydlet naší divadelní poetikou tak, abychom měli zase touhu se společně setkávat a radovat se ze vzájemného spolubytí.

Věřte, že se na vás moc těšíme, a děkujeme za vaši dosavadní přízeň a pomoc!

Krásný Nový rok, ať nás v něm odvaha a zvědavost na vše nové provází!

Těšíme se na Vás Na Maninách!

S láskou vaše Divadlo Kampa

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením (Divadla Kampa i Divadla Na Maninách)

   

776 44 77 44 (po - pá 10.00 - 13.00)
rezervace@divadlokampa.cz

   

o prázdninách pouze prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz