Velké díky vám & předprodej na únor

Milí diváci,

blíží se konec roku 2021. To jaký byl, necháme na vás. Nechceme nic posuzovat, neboť nevíme, jaký záměr Veškerenstva v sobě skrývá všechen ten zmatek a nepochopitelný tlak na nás na všechny. To, co chceme, je z celého srdce vám nesmírně poděkovat. Vaše podpora v posledních dvou letech je neskutečná a my každým dnem, týdnem a měsícem žasneme, jak jste schopni prostřednictvím malých i větších darů naše divadlo udržet v chodu. Oceňujeme také desítky emailů a zpráv, díky kterým k nám takřka nepřetržitě proudí vřelá zpětná vazba. Ty nás každý den motivují k další činnosti. Slovy se to těžko vyjadřuje, ale opravdu DĚKUJEME.

Dovolte nám popřát vám do celého roku 2022 jen to nejlepší, co si sami pro sebe přejete. Nám všem pak přejeme svět, ve kterém se svobodně tvoří a vyjadřuje, svět, který nezná bariér ani hranic, a ve kterém všichni kráčíme bok po boku nehledě na naše rozdílnosti. Svět, ve kterém nevidíme ony rozdíly, ale oceňujeme pestrost... Zkrátka svět, ve kterém vládne ten jediný důležitý zákon Lásky.

A na konec důležité sdělení - dnes 28. 12. v 16 hodin se na webu Divadla Kampa objeví program na únor 2022. Držíme palce v lovení vstupenek! ;)

Informace pro naše online diváky

Možná jste si všimli, že účet na kanálu Vimeo, kam jsme umisťovali "kontroverznější" obsah, který by na YouTube nevydržel, zmizel. Nestalo se tak z důvodů cenzorských, jak se mnozí diváci obávali. Důvodem ke zrušení byla nadstandardní navštěvnost videí a Vimeo nám nabízelo příliš nákladné řešení. Proto jsme se rozhodli všechna videa, která nebudou na YouTube, dávat na českou nezávislou platformu NášTub. NášTub Divadla Kampa najdete zde. Budeme rádi, když zvážíte případnou podporu této platformy, která je v tuto chvíli vedena partou nadšenců a pro něž jakákoli podpora opravdu zásadní.

Pokladna je v tuto chvíli uložena do zimního spánku a znovu se pro vás otevře s prvním představením 6. 1. 2022. Do té doby jsme k zastižení na emailu rezervace@divadlokampa.cz a online nákup vstupenek na webu běží dál.

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)