Předprodej na červen

Milí diváci,

zdravíme vás! Uteklo to jako voda a máme zde opět 28. v měsíci, což jak jistě víte znamená spuštění předprodeje na webových stránkách divadla. Tentokrát to bude předprodej na měsíc červen a na webu se objeví dnes v 16 hodin.

Jelikož se jedná o poslední předprodej v této sezóně, připomeneme také prázdninový provoz - pokladna je pro vás otevřená do pondělí 27. června včetně. Poté budeme k dispozici pouze virtuálně - veškerý nákup vstupenek bude nadále možný na webu formou zakoupení e-vstupenek převodem nebo platbou platební branou. Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailu rezervace@divadlokampa.cz, fyzická pokladna a telefonní spojení na pokladnu nebudou přes léto k dispozici. Nová sezóna začne v půlce září a pokladna se opět otevře 12. září 2022. Předprodej na měsíc září bude vypuštěn do světa 28. července.

A zpráva pro fanoušky Jaroslava Duška - v červnu se uskuteční pouze Malá Vizita, Duše K výjimečně tentokrát neproběhne.

Před koncem sezóny tu máme ale máme dlouho očekávanou divadelní událost - premiéru nového představení Jodorowsky: Mystérium zrození aneb Ať včely bzučí a lvi řvou! v režii Ivety Duškové. V tomto představení dochází k unikátnímu propojení dvou spřátelených souborů - divadla Ujeto a domácího souboru Cylindr. A bude to jízda! Zkoušky právě vrcholí a my jsme velmi zvědaví, jak se vám toto jedinečné propojení herců domácího souboru a herců z Ujeta bude líbit. Premiéra se koná 10. května a poté se můžete přijít podívat ještě na čtyři další reprízy v květnu a červnu. Těšíme se na vás!

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením ( Divadla Kampa 

Divadla Na Maninách )

tel. 776 44 77 44 (po - pá 10:00 - 13:00)
e-mail: rezervace@divadlokampa.cz

prázdniny - prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz