Předprodej na leden a adventní vzkaz

Milí diváci, přátelé, příznivci Divadla Kampa! 

Sedím doma u kamen, venku je tma, u nohou mi sedí kocour a dožaduje se hlazení. Před sebou mám počítač a přemýšlím, co povzbudivého vám napsat na úvod našeho lednového newsletteru. Před chvílí byl vyhlášen nouzový stav a za pár dnů začne advent.

Společnost je rozdělena na ty, kteří smějí chodit tam, tam i tam, a na ty, kteří to mají zakázáno. Něco ve mně křičí a bouří se, ale vždyť to už tady bylo. Takhle byli separováni Židé, pak za socialismu nepřátelé lidu. Jak to, že to dovolíme, jak to, že nezvoláme: „Proboha, to ne! Už dost! Co se to s námi stalo? To nás tak zaslepil strach z nemoci a ze smrti, že jsme přestali vnímat všechny ty varovné signály?“ 

Pak se podívám na svého kocoura, který tu dál v klidu leží a je naprosto spokojen. Žádné děsuplné myšlenky ho neotravují. Usměju se, pohladím ho a v duchu si říkám: „Ty se máš!“ A v tu chvíli slyším své srdce, které na mě hovoří klidně a láskyplně: „Vždyť i ty se máš. Všem těm myšlenkám v tvé hlavě nemusíš naslouchat. Neboj se, před úsvitem bývá největší tma. Nerozčiluj se! Zůstaň ve svém středu a vše jen v klidu pozoruj.“ 

A jak se tak kolem sebe rozhlížím, tak můj pohled zavadí o plápolající oheň v kamnech, o spícího kocoura, o košík vanilkových rohlíčků, které jsem dnes upekla. Ucítím radost. To je jako v pohádce. A mé srdce něžně pokračuje: „Ano, protože to nejmocnější kouzlo, které vy lidé máte, je láska, tak na to nezapomínejte.“ Hm, to je moudré srdce a srdnaté! Tak nám všem přeji, abychom toto mocné kouzlo v této době temna používali co nejčastěji. Pak máme naději, že zvládneme všechny těžké časy a že nás nic na světě nerozdělí a nepoštve proti sobě.

S láskou, Iveta Dušková

PRAKTICKÉ OKÉNKO

Dnes 28. 11. v 16 hodin se na webu objeví předprodej na měsíc leden 2022. 

Pokladna divadla bude otevřena do posledního představení v tomto roce 22. 12. 2021 a poté se na pár dní ponoří do zimního spánku. Znovu se otevře s prvním představením 6. 1. 2022. Mezitím je samozřejmě možné kontaktovat nás na emailu a představení rezervovat na webu s možností zaslání elektronických vstupenek. 

A na závěr nám dovolte malý inzerát: hledáme posily do úklidového týmu Divadla Kampa. Ať už paní uklízečku či pana uklízeče. Nástup je možný ihned a náš vděk za hezky vytřený sál je nekonečný. Budeme rádi i za doporučení - kdo nám doporučí někoho, s kým se nakonec domluvíme (klidně i sáme sebe), má u nás dvě volné vstupenky na libovolné představení. Platové a časové podmínky vám sdělí paní Vlaďka Kužílková na emailu prodeti@divadlokampa.cz.

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením (Divadla Kampa i Divadla Na Maninách)

   

776 44 77 44 (po - pá 10.00 - 13.00)
rezervace@divadlokampa.cz

   

o prázdninách pouze prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz