Program na duben

Milí diváci,  

vysíláme zprávu, na kterou mnozí z vás čekají. Dnes 28. 2. v 16 hodin se na webových stránkách objeví program na duben! 

Co je v divadle nového? Jsme moc rádi, že se v únoru povedlo odpremiérovat nové pohádkové představení Jémine, jémine, masopust pomine. Tvůrci na tuto premiéru čekali třetím rokem a tak jsme nadšení, že vám konečně výsledek své snahy mohou veřejně předvést. Téma je více než aktuální - vítání jara! Dozvíte se vše o masopustních zvycích a jarních tradicích a čarování. Představení je sezónní, takže neváhejte a přijďte v březnu nebo dubnu, protože potom bude k vidění zase až na jaře! 

Zcela unikátně v jedné letošní repríze uvedeme představení Budu všude kolem tebe dne 7. 3. Na počátku byl jeden trochu bláznivý nápad maminek ze spolku Dlouhá cesta, které měly touhu si zahrát divadlo. O čem? O svých příbězích, o bolesti, smutku, o znovu nabyté naději a o složité cestě, kterou musely ujít. Co všechno se změní, když žena ztratí dítě? Kde hledá pomoc? O čem sní?  Existují Andělé? A tak pomalu vznikal scénář ze čtyř skutečných příběhů žen, které se na jevišti setkají díky svým dětem. 

Nepropásněte také představení Anna Karenina, které se v této sezóně odehraje pouze dvakrát - jednou v březnu a jednou v dubnu. Co je v životě člověka to nejdůležitější? Vztahy! A který je ten nejpodstanější? Vztah k sobě. Naše dramatizace je komorní, niterné a nadčasové drama, které se může odehrát kdekoliv a kdykoliv. Vnější okolnosti nejsou tak důležité, jako ty vnitřní. A v nich i hledáme důvod, proč je osud Anny Kareninové tak tragický.

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)