Program na duben

Milí diváci,  

vysíláme zprávu, na kterou mnozí z vás čekají. Dnes 28. 2. v 16 hodin se na webových stránkách objeví program na duben! 

Co je v divadle nového? Jsme moc rádi, že se v únoru povedlo odpremiérovat nové pohádkové představení Jémine, jémine, masopust pomine. Tvůrci na tuto premiéru čekali třetím rokem a tak jsme nadšení, že vám konečně výsledek své snahy mohou veřejně předvést. Téma je více než aktuální - vítání jara! Dozvíte se vše o masopustních zvycích a jarních tradicích a čarování. Představení je sezónní, takže neváhejte a přijďte v březnu nebo dubnu, protože potom bude k vidění zase až na jaře! 

Zcela unikátně v jedné letošní repríze uvedeme představení Budu všude kolem tebe dne 7. 3. Na počátku byl jeden trochu bláznivý nápad maminek ze spolku Dlouhá cesta, které měly touhu si zahrát divadlo. O čem? O svých příbězích, o bolesti, smutku, o znovu nabyté naději a o složité cestě, kterou musely ujít. Co všechno se změní, když žena ztratí dítě? Kde hledá pomoc? O čem sní?  Existují Andělé? A tak pomalu vznikal scénář ze čtyř skutečných příběhů žen, které se na jevišti setkají díky svým dětem. 

Nepropásněte také představení Anna Karenina, které se v této sezóně odehraje pouze dvakrát - jednou v březnu a jednou v dubnu. Co je v životě člověka to nejdůležitější? Vztahy! A který je ten nejpodstanější? Vztah k sobě. Naše dramatizace je komorní, niterné a nadčasové drama, které se může odehrát kdekoliv a kdykoliv. Vnější okolnosti nejsou tak důležité, jako ty vnitřní. A v nich i hledáme důvod, proč je osud Anny Kareninové tak tragický.

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením ( Divadla Kampa 

Divadla Na Maninách )

tel. 776 44 77 44 (po - pá 10:00 - 13:00)
e-mail: rezervace@divadlokampa.cz

prázdniny - prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz