Předprodej na listopad

Milí diváci,  

je tu opět 28. a tak vysíláme signál, že dnes v 16 hodin se na webu objeví předprodej na měsíc listopad. A že je tentokrát z čeho vybírat! Listopadový program je neskutečně nabitý, což můžete posoudit sami z délky tohoto newsletteru. Dovolte nám upozornit na speciální akce: 

I letos je Divadlo Kampa zapojeno do tradiční celorepublikové Noci divadel 2021. Přidáváme se k tématu "FRESH AIR" a představujeme nádech z naší nové tvorby. V ochutnávkovém večeru zažijete ukázky ze zbrusu nových představení. 

Petr Bílková tak dlouho sbírala své písně do šuplíku, až jí to vyšlo na dvě autorské CD. V listopadových termínech Kabaretu Pepe by s vámi ráda "Pepe songy" pokřtila a oslavila je. A jak ji známe, bude to veselé i dojemné! Počet lístků omezen, chyťnete si ty své zavčas! 

Divadlo NaHraně pokračuje v pilné práci a do svého repertoáru přidá nové představení Ada. Jedná se také o kabaret, ale tentokrát pro tři mužské hlasy. "Tejden kouřím a piju a jedinej smysl všem dnům dává to, že se motaj od pondělí k víkendu, k pátku. V pátek vyjíždím do Krakova. Jedu deset hodin ve vlaku skoro tisíc kilometrů, abych viděl Adu…"

Navázali jsme spolupráci s Festivalem české a slovenské tvorby pro děti v Praze a máme tu čest hostit několik představení pro děti a mládež. Celý jejich program je opravdu nabitý, vřele doporučujeme! Kompletní program najdete zde.

A již tradičně dva listopadové dny patří také beneficím - prvním z nich celodenní program na podporu chráněné dílny Lemniskáta. Moderuje Markéta Burešová a Jaroslav Dušek. Druhým z nich je aukční večer na podporu Diakonie Rolnička, která nabízí odpočinkový večer s obrazy, jejich výrobky a také Jaroslavem Duškem. 

Přejeme všem Václavům krásný svátek a vám všem ostatní nádherný podzimní den!

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením (Divadla Kampa i Divadla Na Maninách)

   

776 44 77 44 (po - pá 10.00 - 13.00)
rezervace@divadlokampa.cz

   

o prázdninách pouze prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz