Program na únor & krásný Nový rok!

Milí naši diváci,  

je tu zase konec roku. Něco končí a díky tomu něco jiného začíná. A jaké asi bude to, co začíná? Můžeme to ovlivnit? A čím? Napadá mě slovo laskavost. Ano, laskavost je totiž darem duše, kterou my lidé ještě máme. Stroje ani umělá inteligence duši nemají. Tak tento dar využijme pro sebe navzájem. Abychom v sobě i v druhých dokázali probouzet lásku, smích nebo i dojemný pláč. 

Proto jsme si stvořili kulturu: tanec, zpěv, obrazy. Zkusme tedy rozezpívat a roztančit svá srdce onou laskavostí, ať nás zaplaví vlídnost k sobě samým i k sobě navzájem, ať v této temné době posílíme naše zářivé lidství, ať pochopíme onu sounáležitost, tu jednoduchou větu: Ty jsi já a já jsem ty.

Zkusme se naučit milovat své nepřátele nebo je alespoň pochopit, protože to je jediná cesta k míru. Přeji nám všem v novém roce, ať v našich srdcích i kol nás zavládne mír! A laskavost, ať je jeho soucitným projevem.

Mám vás moc ráda!
Iveta Dušková

NOVÉ PŘEDSTAVENÍ O VÁŠNIVÉM TANGU

V novém roce pro vás máme žhavou novinku v podobě premiéry! Od února srdečně zveme na jevištní taneční báseň Laboka Tango. Tři postavy z různých časů a z různých důvodů plují stejným směrem za novým životem - do Buenos Aires. Prchavé okamžiky plné tajemství, půvabu, hádek a rozkoše nás alespoň na chvíli rozptýlí během nekonečné plavby oceánem. Jedinou jistotou se v této situaci stává argentinské tango, před kterým se nejde schovat. A proč Laboka Tango? Přece La Boca jako přístav v Buenos Aires, kolébka tanga! Hrají a tančí Kristýna Břeská, Vlaďka Kužílková a Jiří Zeman. 

O MASOPUSTNÍCH A VELIKONOČNÍCH ZVYCÍCH 

V době dychtivého čekání na jaro pro vás znovu máme jarní, masopustní a velikonoční představení Rozverný masopust a veselé Velikonoce. Děti se v našem představení dozví, jaké zvyky a písně k masopustu patří, co jsou magické neděle a jak naše prababičky a pradědečkové čarovali, aby přivolali jaro. Vhodné pro děti od 5 let. 

PŘEDPRODEJ NA ÚNOR

A na závěr to nejdůležitější! Dnes 28. 12. v 16 hodin na webu zveřejníme program a vstupenky na únor 2023. Pokladna pro vás bude otevřena opět od 4. ledna 2023. 

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením (Divadla Kampa i Divadla Na Maninách)

   

776 44 77 44 (po - pá 10.00 - 13.00)
rezervace@divadlokampa.cz

   

o prázdninách pouze prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz