Program na leden!

Milí diváci,

začíná magický adventní čas! Pojďme si letos společně slíbit, že se co nejvíce pokusíme zvolnit a dbát na to, co je opravdu důležité. A že nepropadneme vánočnímu stresu, který se nás snaží pohltit prostřednictvím reklamních sdělení jako každý rok. Třeba se to nepodaří úplně, ale každá snaha se počítá. Za naše divadlo vám nabízíme útočiště klidu a pohody. Přijďte se svými dětmi na vánoční pohádky o kapru Karlovi​ a andělíčku Koledníčkovi​, anebo se svými přáteli na večerní představení... Nalijem vám svařák, nebo teplý čaj a dáme do toho všechno, abyste se u nás cítili dobře. Co vy na to, přijmete pozvání? 

Dnes 28. 11. v 16 hodin na webu najdete předprodej na měsíc leden 2023. Pokladna v divadle bude otevřena do čtvrtku 22. 12. včetně. Po Novém roce opět otevíráme ve středu 4. 1. 2023. Mezi svátky je dále možné nakupovat vstupenky online na webu, k dispozici vám budeme však jen na emailu. Osobně a telefonicky opět od 4. ledna. 

Přejeme vám krásné adventní dny a vánoční svátky! Užijte si je tak, jak to máte rádi. My máme rádi vás a doufáme, že do vašeho vánočního programu budem patřit taky.

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením ( Divadla Kampa 

Divadla Na Maninách )

tel. 776 44 77 44 (po - pá 10:00 - 13:00)
e-mail: rezervace@divadlokampa.cz

prázdniny - prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz