Předprodej na prosinec

Milí diváci,  

přejeme vám krásný státní svátek! Dnes 28. 10. v 16 hodin se na webu Divadla Kampa objeví předprodej na měsíc prosinec. Pro nás to znamená pravidelnou a tradiční dávku vánočních pohádek, svařák a horký mošt a ladění se na Vánoce. Těšíme se moc! Ale bez vás diváků, by to zdaleka nebylo tak vřelé a pohodové, tak nás v tom nenechejte. ;) Srdečně zveme nejen na prosincový program! 

Z prosincové nabídky bychom vás rádi pozvali na představení Budu všude kolem tebe dne 2. prosince, které nadále budeme uvádět jen zhruba jednou za sezónu a tak se jedná o ojedinělou příležitost ho navštívit. Neprofesionální herečky v něm pod vedením režisérky Ivety Duškové přináší osobní zkušenost se ztrátou dítěte. Z často tabuizovaného tématu nevzniklo trýznivé psychologické drama, jak by se někdo mohl bát, ale hra plná naděje, hravosti i smíchu, a to za skvělého živého hudebního doprovodu Petry Bílkové. Sdělení je jednoduché: přijetí smrti jako danosti života, které nám pomáhá naplno prožívat radost v té pravé síle. Neobávejte se a přijďte, nebudete litovat. 

Také bychom rádi upozornili, že Divadlo Kampa vyhlašuje volnou zónu - tedy prostor, ve kterém jsou všichni vítáni bez roušek, testů a pasů, ale i s nimi. Zde respektujeme vaši svobodu, důstojnost a lékařské tajemství. Režim volné zóny garantujeme na všech představeních domácího souboru Cylindr a Jaroslava Duška, u představení hostujících souborů je vždy dobré ověřit si jejich podmínky.  

Těšíme se na vás!

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

Otevírací doba pokladny

Pondělí 14:30 - 18:30 

Úterý     14:30 - 18:30

Středa   Zavřeno

Čtvrtek  14:30 - 18:30

Pátek     14:30 - 18:30

Sobota, Neděle   Zavřeno

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená 

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po, út, čt, pá 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)