Písničky z Cylindru - podpořte náš projekt zakoupením CD

Jak určitě víte, se svou tvorbou zaměřujeme především na autorské divadlo pro dospělé a pohádky pro děti. V našich pohádkách se taky hodně muzicíruje a zpívá. Máme díky tomu spoustu krásných autorských písniček. Nyní po letech jsme se konečně rozhodli vydat CD s písničkami z dětských představení. Abychom tento velký plán mohli naplnit, spustili jsme právě teď "crowdfundingovou kampaň" na serveru Hithit.com, kde se snažíme vybrat pro projekt finanční prostředky. Prosíme podpořte nás - máme 45 dní na získání cílové částky. 

První CD bude spíš pro menší děti - pro předškoláky a první stupeň. Najdete na něm vybrané písničky z pohádek Škola Malého stromuKvak a Žbluňk: Dva kvamarádiDobrodružné putování ducha DucháčkaHonza a lesní skřítekMalý princVeselá nauka klauníka Notíka, Děvčátko Momo.

Toto CD už máme natočené a stihneme ho vydat a doručit do Vánoc tohoto roku. 

Druhé CD bude pro větší - školáky a starší děti. Na něm budou písničky z představení Země je placatá, jinak tě zabijuRonja, dcera loupežníkaHeidi, děvčátko z horO vodníkovi z Čertovky a Vánoční pohádka o kapru Karlovi.

Toto cédéčko teprve připravujeme a budeme ho natáčet na jaře. Pokud si ho nyní předplatíte, dostane se k vám nejpozději do konce léta 2020. 

V této kampani vám nabízíme výhodné zakoupení CDček v předprodeji za sníženou cenu 250 Kč a spoustu dalších odměn. Pokud se vše zadaří (klepeme do dřeva), budou obě CD k mání nadále za prodejní cenu 290 Kč. Předprodej CDček nyní nám pomáhá získat potřebný objem peněz na vydání.  

Víme, že náš projekt nepředstavuje žádný nový vynález ani nemá celosvětový ekologický dopad. Ale za to může udělat váš den a vaši rodinu třeba na chvíli šťastnější a veselejší. My v Divadle Kampa věříme, že zazpívat si společně hezkou písničku, může být ten nejkrásnější dárek na světě. 

Prosím podpořte nás zakoupením odměny nebo sdílením projektu. Projekt najdete zde: https://www.hithit.com/cs/project/6828/divadlo-kampa-nahrava-pisnicky-z-cylindru

Děkujeme!

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením ( Divadla Kampa 

Divadla Na Maninách )

tel. 776 44 77 44 (po - pá 10:00 - 13:00)
e-mail: rezervace@divadlokampa.cz

prázdniny - prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz