První recenze na nový Kabaret Pepe

Děkujeme za rozhovor Tereze Lindaerové z Žena.cz:

"Petro, je vůbec něco, co neumíte - jste skvělá herečka, hudebnice, výtvarně nadaná a ještě k tomu sportovkyně! Všechny ty dary jste získala od rodičů?
Je pravda, že občas slýchávám dotazy typu: "Co ty vlastně neumíš?" Neumím háčkovat, plést, uvařit svíčkovou, pohladit si myš a ještě by se toho mnoho našlo. A to, že toho jakože "umím" víc, je asi tím, že mě prostě věci baví. Už od dětství, nepamatuji si, že bych se někdy nudila. Myslím, že jsem trpělivá, a když mě nějaká činnost nadchne, vydržím u ní dlouho a baví mě se zlepšovat pořád o kousek dál. A to asi potom způsobilo, že těch dovedností je prostě víc. Z rodičů nebyl ani jeden hudebník nebo divadelník, tuto uměleckou touhu jsem prostě objevila sama v sobě. Po tátovi jsem zdědila možná kus toho sportovního nadání. A v dospělosti jsem pak zjistila, že k životu potřebuji tvořit, a proto asi dělám to, co dělám. Nějak to všechno zaklaplo."

ČTETE CELÝ ROZHOVOR ZDE 

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

   

Otevírací doba pokladny

Pondělí - čtvrtek 14:30 - 18:30 

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená (od 23. 6. do 10. 9. 2023).

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po - čt 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)