Začíná dvanáctá sezóna a předprodej na říjen je tu!

Milí naši diváci,  

přejeme vám krásnou neděli a posledních pár srpnových dní. Do rán a večerů se pomalu vkradl podzimní chlad a z toho bychom mohli být smutní, ale my si volíme radost, protože to znamená také rozjezd další, již dvanácté, sezóny v divadle! A za to jsme neskutečně vděční, zejména vám!

Dnes 28. 8. v 16 hodin se na webu objeví předprodej na měsíc říjen. Říjen už je v programu pěkně nabitý, tak si počíhejte na vaše oblíbené vstupenky. Pokladna se otevírá 12. 9. 2022 a už vám budeme k dispozici osobně i telefonicky. Do té doby vše zařídíte na webu, kde probíhá nákup vstupenek online a na emailu rezervace@divadlokampa.cz.

V říjnu bychom rádi vypíchli spolupráci v rámci Festivalu české a slovenské tvorby pro děti v Praze 2022. Slovenské soubory u nás v divadle odehrají spoustu krásných pohádek pro nejmenší a soubor Cylindr přidává do programu také pohádky Ronja, dcera loupežníka a Heidi, děvčátko z hor. Ve všední dny a dopoledne, tedy ideální program pro maminky, babičky, tatínky, strejdy s dětmi! Hledejte v programu pro děti. 

Všem, kteří se slunili a odpočívali, přejeme hladký návrat do pracovního procesu, a všem školou povinných přejeme mnoho šťastných dní naplněných novým poznáním!

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením ( Divadla Kampa 

Divadla Na Maninách )

tel. 776 44 77 44 (po - pá 10:00 - 13:00)
e-mail: rezervace@divadlokampa.cz

prázdniny - prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz