Petra Bílková

  • herecky nadaná, hudebně nadaná, výtvarně nadaná, sportovně oděná, humoru oddaná má v našem souboru nezastupitelné místo. Její klučičí postavy jsou prostě skvělé a hlavně nenahraditelné. Ač jsme hledali v krajích českých, moravských či slezkých a mnoho konkurzů vypsali, lepšího Birka, Malého Stroma, Klauníka Notíka, těžko bychom hledali. Navíc Peťa si poradí s každým naším problémem. Co potřeba je udělat, vyhledat cestu, naložit scénu, vyrobit plakát, poslat pár mejlů, zavolat, obvolat, povolat a taky zvolat : Tak jedem!                                                                                                                                                                          
  • hraje v inscenacích: Edith Piaf: Dnes nechci spát sama, BlaŽenka, Budu všude kolem Tebe, Škola Malého stromu, Děvčátko Momo, Dědeček Oge, Země je placatá, jinak tě zabiju!, Etipské pohádky: Oheň na hoře, Ronja, dcera loupežníka, Vánoční pohádka o kapru Karlovi, Veselá nauka klauníka Notíka, Honza a lesní skřítek, Kvak a Žbluňk - Dva kvamarádi.

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

   

Otevírací doba pokladny

Pondělí - čtvrtek 14:30 - 18:30 

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená (od 23. 6. do 10. 9. 2023).

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po - čt 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)