Divadelní soubor Cylindr

Divadelní soubor Cylindr vznikl v roce 2005. Zakladatelkou byla Iveta Dušková, které celému našemu „divadelnímu klobouku“ šéfuje dodnes. Hlavně díky ní se Cylindr naplňuje novými a novými projekty, se kterými již přes deset vstupujeme před publikum všech věkových kategorií.

Velkou část našeho repertoáru tvoří představení pro děti, nabízíme také specialitu: tzv „rodinná představení“ a nezapomínáme samozřejmě na dospěláky. Tvoříme. Vybíráme si témata, sami píšeme, dramatizujeme. Zpíváme a hudebničíme živě. Hledáme a objevujeme. Co nenapíšeme, to zaimprovizujeme. Nebojíme se ani non-verbálních forem. Snažíme se o hravost a opravdovost a troufáme si říct, naše představení jsou poctivá. Vycházíme z toho, co umíme a hledáme, co bychom chtěli sdělit. To všechno už víc než deset let …

… Proto věříme a doufáme, že pro každého z vás se v našem kloubouku najde něco, co mu bude slušet, co ho zkrášlí a na duši oblaží.

Kdybyste si chtěli „Cylindrovskou módu“ vyzkoušet, najdete nás na břehu Čertovky, v Divadle Kampa, kde jsme se s naším souborem usídlili a kde pravidelně hrajeme. Ale samozřejmě stejně tak rádi sbalíme saky paky klobouky a vyrazíme hrát, kam si budete přát.

S radostí a pro radost.
Váš CYLINDR

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením (Divadla Kampa i Divadla Na Maninách)

   

776 44 77 44 (po - pá 10.00 - 13.00)
rezervace@divadlokampa.cz

   

o prázdninách pouze prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz