Dárkový poukaz do Divadla Kampa na Maninách

Milí diváci, připravili jsme pro vás dárkový poukaz na představení v Divadle Kampa na představení Jaroslava Duška a domácího souboru Cylindr. 

Pozn. Všechny poukazy zakoupené v loňském roce jsou platné i na našem novém působišti v Divadle Na Maninách. 

Milí diváci, připravili jsme pro vás dárkový poukaz na představení v Divadle Kampa na představení Jaroslava Duška a domácího souboru Cylindr. Výhodou dárkového poukazu je fakt, že pro vás držíme místa na všechna představení, i když je na webu uvedeno, že máme vyprodáno!

Poukaz je v tištěné podobě, nezasíláme ho online. Můžete si ho vyzvednout na pokladně Divadla Na Maninách vždy hodinu před začátkem představení nebo vám ho zašleme poštou za cenu poštovného.

VARIANTY DÁRKOVÝCH POUKAZŮ 

1) POUKAZ NA 3 PŘEDSTAVENÍ, cena 680 Kč
( = 3 vstupy do Divadla Kampa Na Maninách)

S dárkovým poukazem za 680 Kč může 1 osoba navštívit vždy 1x představení Jaroslava Duška a 2x představení domácího souboru Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku). Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení. (Poukaz může využít více osob.)

 

2) POUKAZ NA 6 PŘEDSTAVENÍ, cena 1360 Kč
( = 6 vstupů do Divadla Kampa Na Maninách. Tedy pokud jdete sami, navštívíte divadlo šestkrát, pokud jdete ve dvou, přijdete třikrát.)

S dárkovým poukazem za 1360 Kč může 1 osoba navštívit vždy 2x představení Jaroslava Duška a 4x Cylindr (ať už večerní představení nebo pohádku). Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení. (Poukaz může využít více osob.)

NA JAKÁ PŘEDSTAVENÍ POUKAZ PLATÍ? 

JAK VYUŽÍT DÁRKOVÝ POUKAZ? 

Když chcete poukaz využít na konkrétní představení, je nutné potvrdit účast e-mailem nejpozději 14 dní před termínem představení na rezervace@divadlokampa.cz. Do e-mailu prosím uveďte číslo poukazu a počet rezervací(1 nebo 2). Představení lze na dárkový poukaz rezervovat i když je na webových stránkách zobrazen údaj "vyprodáno".

STORNO PODMÍNKY - ZRUŠENÍ REZERVACE 

Pokud máte rezervovaná místa na dárkový poukaz, ale nemůžete se dostavit, je třeba svou rezervaci zrušit nejpozději 24 hodin před začátkem představení. Pokud tak neučiníte, vaše vstupy přes dárkový poukaz propadají (tzn. jsou z poukazu vyškrtnuty stejně, jako když se představení zúčastníte). 

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

pokladna 

Na Maninách 32a, Praha 7 

je otevřena 1 hodinu před každým představením (Divadla Kampa i Divadla Na Maninách)

   

776 44 77 44 (po - pá 10.00 - 13.00)
rezervace@divadlokampa.cz

   

o prázdninách pouze prostřednictvím emailu

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz