Jak andělíček Koledníček Vánoce prožil
Andělíček Koledníček se zase chystá slavit Vánoce a vyprávět o dnech a zvycích, které k těmto svátkům patří. A že je toho i na anděla hodně, pomůžou mu muzikanti a při zpívání koled určitě i děti. Vhodné pro děti od 4 let.
"Jestlipak víte, kdo je Andělíček Koledníček?"
"Nevíte?"
...Tak my vám prozradíme, že je to takový malý a trochu popletený Andílek, který vás zavede do středověku.
"Vy nevíte, co je středověk?"
...To je dávná, moc dávná doba, kdy nebyla žádná auta, žádné počítače, žádné mobily a dokonce ani žádná elektřina. Svítilo se svíčkami a lidé si hodně vyprávěli. V této době se Vánoce slavily úplně jinak. A právě o tom vám bude Andělíček Koledníček vyprávět. Provede vás Vánocemi den po dni, ukáže vám spoustu vánočních zvyků a hlavně se bude zpívat a hrát na středověké nástroje. A budete-li chtít, můžete si i vy takový středověký hudební nástroj vyzkoušet a zahrát si na něj.
Pojďte si s námi povídat, zpívat a hrát, tak jako si děti hrály před mnoha a mnoha lety. Určitě to bude dobrodružné a zábavné.
Těšíme se na vás!
Hrají: Vlaďka Kužílková, Marcela a Karel Jakoubkovi
Délka představení: 60 minut, představení nemá přestávku
Divadelní soubor: Divadlo Cylindr
Požadavky
- doprava: 1 auto (počítáno od Divadla Kampa a zpět)
- prostor: možno i do nedivadelních prostor, 4 x 5 m
- technik: nedivadelní prostory - je třeba místní technik pro předání prostoru; divadelní prostory - místní technik/osvětlovač - musí být přítomen 60 min. před začátkem představení a po celou dobu představení
- čas na přípravu: 1,5 hodiny
- dvoják: ano, pauza 30 minut mezi představeními
Kontakt
V případě zájmu o toto představení a cenovou nabídku se ozvěte Janě Prokešové / zajezdy@divadlokampa.cz