Dětský sbor BezNot

Dětský pěvecký sbor, zábavné písničky a hravé rozvíjení hudebního cítění a muzikálnosti dětí. Sbor s už čtyřletou tradicí je zaměřen především na děti, které nemají znalost jakékoliv hudební nauky a not, a chtěly by zpívat a hudebně se rozvíjet.

Často tato neznalost bývá vnímána jako handicap, ale někdy může být i výhodou, protože noty mohou svým způsobem i svazovat, a to především v prožitku hudby. Nicméně děti chceme k této nauce dovést a postupně je noty třeba i naučit, ale jdeme na to tak říkajác od lesa.

Jednoduše vycházíme z toho, že hudba by měla být především radostí a zábavou a navíc zpívání je i skvělý prostředek komunikace, kde se ztrácí veškeré rozdíly mezi dětmi. Naopak je vede ke společnému prožitku a spolupráci jako takové.

Sbor je pod vedením dvou zkušených hudebnic a zpěvaček, Zuzany Kropáčové a Markéty Foukalové, působících na současné alternativní hudební scéně.

Kurzovné za pololetí je 1.800,- Kč, pro sourozence platí sleva 1.700,- Kč.

Podrobné informace:

Z. Kropáčová a M. Foukalová Tošovská

Telefon 604 208 735, 776 238 854
E-mail beznot@beznot.com
http://www.beznot.com/

O lektorkách: 

Zuzana Kropáčová navštěvovala od svých šesti let dětský pěvecký rozhlasový sbor, dále pokračovala na Konzervatoři Jaroslava Ježka v oboru zpěv, kde získala absolutorium. Na této škole pak také vystudovala tříletou nástavbu jazzového oddělení VOŠ v oboru zpěv. Vedle studia působila v úspěšném autorském nu jazzovém projektu S.O.I.L., se kterým natočila dvě alba. V současné době se věnuje přípravě sólového projektu.

Lektorka Markéta Foukalová prošla několika dětskými sbory. Vystudovala, stejně jako Zuzana, Vyšší odbornou školu Jaroslava Ježka, obor jazzový zpěv. Markéta studovala též na Statní konzervatoři v Praze a vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy. Markéta aktivně působí v autorské indie popové kapele Lanugo.

Divadlo Cylindr

Domácí soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte ONLINE u detailu vybrané akce v programu.

   

Otevírací doba pokladny

Pondělí - čtvrtek 14:30 - 18:30

a hodinu před každým představením, kdy probíhá prodej lístků jen na aktuální představení. Ve státní svátky a o prázdninách je pokladna zavřená (od 23. 6. do 10. 9. 2023).

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
Nosticova 2a, Praha 1 - Malá strana,
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz

+420 776 44 77 44
volejte po - čt 14:30-18:30
(po dobu prázdnin pouze emaily)