Přestěhovali jsme se z Kampy do Holešovic

Milí diváci, než se ponoříte do průzkumu našeho programu, přinášíme důležitou zprávu. Opustili jsme Malé Nosticovo divadlo na Malé Straně a přestěhovali jsme se na Prahu 7 do Divadla Na Maninách.

Věříme, že se nám podaří nový prostor zabydlet naší divadelní poetikou tak, abychom měli zase touhu se společně setkávat a radovat se ze vzájemného spolubytí. Děkujeme za vaši přízeň! Iveta Dušková, ředitelka

NAŠE VIZE

Naším cílem bylo vždy rozvíjet divadlo jako důležitý kulturní bod, který je unikátní, jak svým zaměřením na autorskou tvorbu, improvizaci, tvorbu mladých lidí a pro mladé lidi, tak svou atmosférou. 

Na té nejvyšší úrovní je naším cílem propojovat. Propojovat skupiny, které se mohou zdát odlišné, slyšící s neslyšícími, mentálně hendikepované se nehendikepovanými, děti s dospělými, diváky s účinkujícími. Jsme jedineční pestrostí, a to nejen sociální, ale i myšlenkovou a názorovou.

Naší vizí je vytvoření prostoru pro divadelní tvorbu, která je nekomerční, nepodbízivá, poctivá a vyniká svojí laskavostí a duchovním přesahem.

V našem divadle udržujeme otevřené a radostné prostředí, které respektuje soukromí a vlastní zodpovědnost každého diváka. Lidem chceme i nadále důvěřovat. Slovy jednoho malého chlapce: „Když to nejde po dobrém, tak to nejde vůbec“.

Jsme sice divadlo malé, ale svou nabídkou a obsahem nepřeberné.
Iveta Dušková, ředitelka

Divadlo Cylindr

Divadelní soubor Cylindr je uskupení umělců kolem Ivety Duškové. Zabývají se autorským divadlem pro dospělé a pohádkami pro děti.

vstupenky

Vstupenky rezervujte online u detailu vybrané akce v programu.

   

POKLADNA Na Maninách 32a, Praha 7
je otevřena vždy 1 hodinu před každým představením Divadla Kampa.

   

Pro změnu plateb, rezervací a pro vaše dotazy jsme pro vás také na
tel. 776 44 77 44 po - pá 10:00 - 13:00 
a kdykoli prostřednictvím emailu.

Státní svátky a prázdniny - zavřeno.

   

informace o vstupenkách

kontakt

Divadlo Kampa
od února 2024 v Divadle Na Maninách, Na Maninách 32a, Praha 7
Kde nás najdete?
Facebook Divadla Kampa
YouTube Divadla Kampa
Instagram Divadla Kampa

   

Fakturační adresa: 
Divadlo Kampa o.p.s.
Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana, IČO: 26559625

    
info@divadlokampa.cz